اصفهان، شمس ابادی، چهاراه قصر، ساختمان رودكی، طبقه 3، مطب دكتر مقاره عابد
کرم ترمیم کننده لابیاپلاستی

لابیاپلاستی عملی نسبتاً ساده است که دردهای آن به دلیل استفاده از بخیه های جذبی امکان باقیماندن جای بخیه تا حدود زیادی کمتر می شود؛ اما استفاده از کرم های ترمیم کننده لابیاپلاستی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. زیرا این کرم ها هم به بهبودی بیشتر بدن کمک می کند و هم باعث می شود، جای بخیه در ناحیه واژن باقی نماند و عوارض لابیاپلاستی کاهش یابد. امروزه کرم ترمیم کننده لابیاپلاستی در انواع متنوع و مختلف در بازار موجود می باشد و تولیدکنندگان این محصول سعی می‌کنند آن را با کیفیت بسیار بالا در اختیار مشتریان قرار دهند همچنین انواع وارداتی این محصول نیز در بازار ایران جای خوبی دارد و بسیاری از افراد ترجیح می دهند این محصول را در انواع خارجی و وارداتی خریداری نمایند. در این مقاله قصد داریم به کرم ترمیم کننده لابیاپلاستی و انواع مختلف آن بپردازیم، به همین دلیل برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید. استفاده از کرم های ترمیم کننده یکی از مراقبت های بعد از عمل لابیاپلاستی است. اگر نمی دانید که عمل لابیاپلاستی چیست و کرم ترمیم کننده بعد از عمل لابیاپلاستی چیست تا انتهای مطلب همراه ما باشید. یکی از نکات لازم در راستای تجربه عمل لابیاپلاستی داشتن اطلاعات کافی در این زمینه و انتخاب دکتر متبحر است. تا تجربه این عمل را به بهترین شکل ممکن پشت سر بگذارید. برای داشتن عمل لابیاپلاستی در اصفهان لازم است بهترین دکتر را مدنظر داشته باشید. 

معرفی کرم های ترمیم کننده بعد از لابیاپلاستی

معرفی کرم های ترمیم کننده بعد از لابیاپلاستی

ترمیم بخیه ها و ناهمواری های پوستی باعث میشود پوستی زیبا تر و با کیفیت تر داشته باشید و به صورت کامل بتوانید از داشتن پوستی زیبا لذت ببرید امروزه کرم های ترمیم کننده مختلفی در زمینه ترمیم کامل جای بخیه تولید و روانه بازار شده اند که برخی از آنها برای بعد از عمل لابیاپلاستی به عنوان بهترین گزینه برای استفاده به شمار می‌رود. برخی از کرم های ترمیم کننده بعد از لابیاپلاستی عبارتند از:

کرم سی گل: این کرم یکی از محصولات داخلی به شمار می‌رود. در بازار ایران مشتریان زیادی را به خود اختصاص می‌دهد. برای ترمیم بعد از لابیاپلاستی با استفاده از کرم سی گل باید از این محصول به صورت سه بار در روز استفاده نمود و حدوداً هر هشت ساعت یک بار آن را به محل بخیه ها مالید. در صورت استفاده درست از این کرم ترمیم کننده در حدود یک ماه بعد از انجام عمل لابیاپلاستی هیچگونه جای بخیه بر روی محل دیده نمی شود. قیمت نسبتا مناسب این محصول خریداران را به سمت خرید و استفاده از آن ترغیب می کند.

کرم ترمیم کننده سینره: این محصولات دیگر از محصولاتی است که در بازار داخلی کشور ایران مشتریان زیادی را به خود اختصاص می‌دهد و در انواع متنوع در بازار موجود است. کرم ترمیم کننده سینره مانند کرم سی گل قیمت مناسبی دارد و مشتریان می‌توانند با توجه به تجویز پزشک معالج خود در انواع مختلف آن را خریداری نمایند.

کرم ترمیم کننده لافارر: این محصول معمولاً در حجم ۳۰ میلی لیتر تولید و روانه بازار می‌شود و کیفیت نسبتا خوبی دارد. کرم لافار بعد از انجام عمل لابیاپلاستی باید به صورت ۶ الی ۸ ساعت یک بار بر روی پوست واژن مالیده شود تا به صورت کامل جای بخیه را از بین ببرد.

کرم ترمیم کننده درمالیفت

کرم ترمیم کننده درمالیفت

این محصول نیز معمولاً در حجم ۳۰ میلی لیتر تولید و روانه بازار می شود و یکی از بهترین گزینه‌ها برای از بین بردن جای بخیه بعد از عمل لابیاپلاستی است.

کرم ترمیم کننده پرودرما: کرم ترمیم کننده پرودرما معمولاً در حجم ۴۰ میلی لیتر تولید و روانه بازار می شود. یکی از مهمترین مزایای استفاده از این محصول این است که به دلیل حجم بالا تر محصول نسبت به سایر انواع مختلف کرم‌ترمیم‌کننده این محصول را می توان برای مدت زمان بیشتر مورد استفاده قرار داد و به همین واسطه تمامی جای بخیه به راحتی ترمیم می شود.‌

کرم ترمیم کننده سیکازوم: این کرم محصول ضد قارچ است که زمانی که روی بخیه ها مالیده می‌شود علاوه بر اینکه به ترمیم بهتره محل بخیه کمک می‌کند می‌تواند از ایجاد عفونت و قارچ نیز در محل بخیه جلوگیری کند به همین دلیل به عنوان یکی از بهترین موارد برای لابیاپلاستی مورد استفاده قرار می گیرد.

کرم کالاندولا: این محصول ایرانی گزینه ای مناسب برای از بین بردن جای بخیه و زخم شمار می رود و تاثیرگذاری عالی و مناسبی دارد، اما مهم‌ترین عیب آن حجم نسبتاً پایین محصول نسبت به محصولات موجود در بازار می باشد.

کرم اسکار استاتیک: این کرم یکی از برند های خارجی موجود در بازار است که کیفیت بسیار خوبی دارد و در بازار ایران نیز با کیفیت بالا و فروش نسبتا مناسب به فروش می رسد. کرم اسکار استاتیک نسبت به سایر کرم های موجود در بازار قیمت بالاتری دارد.‌
دکتر لیلا مقاره عابد بهترین جراح لابیاپلاستی است. شما می توانید برای دریافت مشاوره پیش از جراحی لابیاپلاستی یا راهنمایی های پس از جراحی، از مشاوران دکتر مقاره کمک بگیرید. برای این کار کافی است از طریق شماره تلفن های موجود در سایت دکتر مقاره تماس حاصل فرمایید. 

 

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول کرم ترمیم کننده لابیاپلاستی

آیا می توان کرم های ترمیم کننده را بعد از عمل لابیا پلاستی به طور خودسر استفاده کرد؟

خیر کرم های ترمیم کننده باید توسط پزشک تجویز شوند و استفاده آن بدون اجاره پزشک متخصص مجاز نیست.

علت استفاده از کرم های ترمیم کننده پس از عمل لابیا پلاستی چیست؟

کرم های ترمیم کننده کمک می کنند که جای زخم ها به سرعت خوب شوند، هچنین علاوه بر ترمیم کنندگی از رشد باکتری و قارچ نیز جلوگیری می کنند.

کرم ترمیم کننده بعد از عمل لابیا پلاستی را چه زمانی می توان استفاده کرد؟

در بازار کرم های ترمیم کننده بسیاری وجود دارند که زمان مصرف هر کدام فرق می کند. بسته به کرم ترمیم کننده ای که پزشک شما تجویز کرده است، در زمان مشخصی که در بروشور آن درج شده یا توسط پزشک اطلاع داده می شود که چه زمانی کرم ترمیم کننده استفاده کنید.