اصفهان، شمس ابادی، چهاراه قصر، ساختمان رودكی، طبقه 3، مطب دكتر مقاره عابد
لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا

اگر جست و جوی کوتاهی در سایت های مختلف پزشکی داشته باشید با این قبیل سؤالات از سوی مخاطبین مواجه می شوید که لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا چگونه است؟ آیا لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی؟ به خاطر پرسش های متعدد شما عزیزان درباره این موضوع، ما هم امروز تصمیم گرفتیم مقاله ای اختصاصی درباره لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا با شما عزیزان صحبت کنیم. امیدواریم مطالب ما بتواند اطلاعات کاملی را درباره این روش در اختیار شما همراهان همیشگی قرار دهد.
لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن یکی از اقدامات شخصی است که هر خانمی می تواند آن را برای داشتن بدنی زیباتر و اعتماد به نفسی بالاتر انجام دهد. بسیاری از خانم هایی که احساس ناخوشایندی نسبت به لابیای بزرگ خود دارند و از ظاهر و اندازه آن ناراضی هستند ممکن است این احساس را داشته باشند که برای رفع این مشکل چاره ای جز رفتن زیر تیغ جراحی ندارند. آیا واقعاً چنین است؟ آیا روش های دیگری برای جایگزین عمل جراحی وجود ندارند؟ لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا یا همان عمل زیبایی واژن یکی از بهترین و پیشرفته ترین روش هایی است که می توان آن را برای درمان و رفع این مشکل به کار برد. از این رو هرساله هزاران نفر از خانم هایی که از ناهنجاری لابیای خود رنج می برند این جراحی روتین را انجام داده و از نتایج شگفت انگیز بهره مند می شوند.


لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا چیست؟

همان گونه که در مطالب پیشین هم به آن اشاره شد لیزر مونالیزا دستگاهی مدرنیته و پیشرفته است که برای درمان بسیاری از مشکلات زنانگی طراحی شده است. تجهیزات پیشرفته و تخصصی به کار رفته در این دستگاه کمک شایانی به تسریع روند انعقاد خون در حین انجام جراحی می کند. به همین خاطر است در حین لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا هیچ گونه خونریزی ایجاد نخواهد شد. خانم هایی که لابیاهای نامتقارن و بزرگی دارند همواره از بدن خود ناراضی هستند. حتی در بسیاری مواقع هم به خاطر عدم انجام برخی فعالیت های فیزیکی و یا ایجاد درد شدید ناشی از انجام آن ها دچار ناراحتی های جسمی و روحی می شوند. لابیاپلاستی با لیزر که به عنوان راه حلی برای این مشکل معرفی شده است با کوتاه سازی و ایجاد توازن میان لابیاها قادر است ناراحتی و نگرانی این دسته از خانم ها را از بین برد.

 

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی

متخصصین و جراحان زنان، برای انجام لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا را برای بیماران خود، از سیستم غیر جراحی لیزر مونالیزا تاچ استفاده می کنند. از آنجایی که دستگاه تناسلی خانم ها از حساسیت بالایی برخوردار است و در مقایسه با سایر نواحی بدن عروق زیادی دارد لذا استفاده از این دستگاه غیر تهاجمی با قابلیت برش هایی بسیار دقیق و ظریف می تواند نتایج رضایت بخشی را برای کاربرانش به ارمغان آورد.
در حالت کلی جراحی لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا مزیت های منحصر به فرد بسیاری دارد که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت. قبل از هر چیز بهتر است بدانید که استفاده از این نوع جراحی غیر تهاجمی بسیار ایمن تر است و نتایج رضایت بخش بیشتری را در مقایسه با تیغ جراحی به بار خواهد آورد.

  • به دلیل عدم خونریزی و کوتاه بودن دوره نقاهت، از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است.
  • لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا تاچ خطر ایجاد زخم پس از جراحی را به حداقل ممکن می رساند.
  • این روش احساس ورم و دردهای ناشی از جراحی را برای فرد کاهش می دهد.
  • سرعت بهبودی در روش لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا در مقایسه با سایر شیوه های جراحی بسیار زیاد است. به گونه ای که بیمار نیم ساعت پس از عمل لابیاپلاستی، از مطب خارج شده و به منزل باز می گردد.

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا

نحوه انجام لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا چگونه است؟


قبل انجام جراحی غیر تهاجمی لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا، بایستی فرد آزمایشات مربوطه و تست پاپ اسمیر انجام داده و آن را به پزشک و جراح خود نشان دهد. چنانچه نتایج مذکور مورد رضایت پزشک واقع گردید لابیاپلاستی با لیزر انجام می شود. در ابتدای جراحی، فرد بیمار خود به صورت داوطلبانه شیوه بی حسی، بیهوشی یا خواب عمیق را انتخاب می کند. سپس با بررسی دقیق لابیاها از لحاظ اندازه، شکل و تیرگی و هماهنگی آن با فرم و اندازه کلیتوریس نواحی مربوطه برای ایجاد برش مشخص می شود.
در این مرحله جراح متخصص زنان، با کمک دستگاه لیزر مونالیزا تاچ، برش های بسیار ظریف و دقیقی را در نواحی تعیین شده ایجاد می کند. قابلیت برش دقیق و حساس دستگاه لیزر مونالیزا باعث می شود تا فرد نتایج رضایت بخشی از جراحی انجام شده بگیرد.