اصفهان، شمس ابادی، چهاراه قصر، ساختمان رودكی، طبقه 3، مطب دكتر مقاره عابد
هزینه جراحی و عمل لابیاپلاستی

 لابیا پلاستی نوعی عمل زیبایی مخصوص زنان است که امروزه در اصفهان خواهان زیادی دارد. در عمل لابیاپلاستی در آن لبه های داخلی و یا بیرونی واژن را تغییر و یا بهبود می دهند. در این عمل طول و اندازه لبه ها را معمولا کاهش می دهند همچنین در این عمل زیبایی می توانند مقدار اضافی کلاهک کلیتوریس را بردارند، لابیا پلاستی دو نوع متفاوت دارد که با توجه به تشخیص پزشک و یا سلیقه افراد نوع آن انتخاب می شود. مدل های مختلف لابیاپلاستی عبارتند از: لابیا ماژور و لابیا مینور. انجام دادن عمل جراحی لابیا پلاستی اصفهان برای زنان دلایل مختلفی دارد از جمله: ظاهر زیبا، تمیز بودن، بهبود عدم تقارن ظاهری، کم بودن تحریک کلیتوریس، درد هنگام مقاربت، احساس درد و سوزش هنگام ورزش و... .
دو روش trim و wedge برای انجام عمل لابیا پلاستی وجود دارد که در هر کدام از این روش ها نوع جراحی و زمان عمل آن با هم متفاوت است. عمل لابیا پلاستی از جمله عمل هایی می باشد که برای هر فرد متفاوت است و با توجه به نیاز بیمار و روش عمل پزشکی که آن را انجام می دهد، متغییر می باشد به همین دلیل اطلاع دقیقی از هزینه عمل لابیاپلاستی اصفهان در دست نیست و برای به دست آوردن هزینه دقیق عمل کافیست با مطب دکتر لیلا مقاره عابد تماس گرفته و از ایشان سوالات خود را بپرسید.

هزینه با پوشش بیمه ای عمل لابیا پلاستی در اصفهان

به دلیل آن که عمل لابیا پلاستی در اصفهان جزء عمل های زیبایی می باشد معمولا شامل بیمه و بیمه تکمیلی نمی شود حتی در مواردی که این عمل را به عنوان درمانی انجام دهند بیمه ها هیچگونه هزینه ای را تحت پوشش خود قرار نمی دهد. در بعضی مواقع با توجه به تشخیص پزشک، لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا را در مطب انجام می دهند و به دلیل حساس بودن واژن زنان انجام این عمل با لیزر نتیجه ی بهتری دارد و عمل برگشت ناپذیر می باشد، اما انجام این عمل با لیزر هزینه ی بیشتری نسبت به جراحی دارد. با توجه به نکات گفته شده در مورد عمل لابیا پلاستی و روش های آن هزینه های آن نیز متغییر می باشد که به موارد زیادی بستگی دارد مانند شکل، اندازه و نوع جراحی و...
پیشنهاد می شود شهروندان اصفهانی که قبل از تصمیم گیری در مورد انجام دادن عمل لابیا پلاستی به پزشک متخصص در اصفهان مراجعه و مورد معاینه قرار گیرید چون در بعضی مواقع لزومی به انجام عمل نمی باشد پس بهتر است حتما با پزشک مشاوره شود و در صورت انجام تا حد امکان از لیزر برای عمل جراحی استفاده کنید. برای انجام عمل لابیا می توانید به مطب بهترین دکتر لابیاپلاستی در اصفهان، دکتر لیلا مقاره عابد مراجعه نمایید.

هزینه جراحی لابیاپلاستی

هزینه عمل لابیا پلاستی در اصفهان

هزینه عمل لابیاپلاستی چیست؟ در کل می توان هزینه های کوچک کردن لابیا اصفهان را شامل هزینه ویزیت اولیه ی پزشک متخصص، هزینه عمل و دستمزد پزشک و هزینه بیمارستان و زمان بستری می باشد و این هزینه ها کاملا متفاوت است، عمل های زیبایی اکثر اوقات در بیمارستان های خصوصی انجام می گیرند که این امر موجب بالا رفتن هزینه ها می شود اما نکته ی مثبت عمل لابیا پلاستی در این می باشد که پس از عمل نیازی به بستری شدن ندارد و بیمار ترخیص می شود و فقط نیاز به مراقبت های شخصی دارد. عمل لابیا پلاستی از جمله عمل های زیبایی است که می توان در کنار آن عمل های دیگر مانند روشن سازی واژن، پارینورافی، تزریق ژل و... را انجام داد که با توجه به خواست هر فرد هزینه ی هر کدام از این عمل ها به صورت جداگانه حساب می شوند که با انجام این کار در یک روز می توانیم در هزینه های بیمارستان صرفه جویی کنیم. عمل های زیبایی لابیا در ایران با قیمت خیلی مناسب تری نسبت به دیگر کشورها انجام می شود به همین دلیل هموطنانی که در کشورهای دیگر مقیم هستند برای انجام دادن این عمل ترجیح می دهند به ایران بیایند و هزینه ی کمتری را متقبل شوند. با توجه به پیشترفت هایی که در علم صورت گرفته است روش های نوینی برای انجام این عمل پدید آمده است که عوارض، مدت جراحی، دوران نقاهت و... آن کاهش می یابد. عوامل بسیاری بر هزینه ی این عمل تاثیر می گذارد که یکی از اساسی ترین عوامل فرم و شکل لابیای مینور شما می باشد( لابیای مینور: لبه های داخلی و کوچک واژن) که بیشترین تغییر روی لابیای مینور انجام می شود و هرچه اندازه آن بزرگ تر باشد نیاز به کاهش طول بیشتری دارد که هزینه ی جراحی را بالاتر می برد. نکته ی بعدی که از عوامل تاثیرگذار بر هزینه ی عمل می باشد تعداد برش هایی که بستگی به چروک لابیا ها دارد، این برش ها با هزینه عمل نسبت مستقیم دارد.

برای اطلاع از قیمت عمل لابیاپلاستی در اصفهان می توانید با کارشناسان ما در کلینیک دکتر مقاره عابد تماس بگیرید. این هزینه با توجه به آناتومی لابیا در هر فرد می تواند متفاوت از دیگری باشد.

نوشتن دیدگاه