اصفهان، شمس ابادی، چهاراه قصر، ساختمان رودكی، طبقه 3، مطب دكتر مقاره عابد
لیزر ژولیت

لیزر مونالیزا و لیزر ژولیت یکی از برترین و بهترین تکنولوژی هایی است که در زمینه پزشکی زنان و زیبایی، از آن استفاده بسیاری می شود. اینکه خانم ها به دوران یائسگی می رسند یکی از واقعیت هایی است که باید آن را بپذیرند و خود را برای نشانه های آن آماده کنند. مشکلاتی که در دوران یائسگی برای خانم ها به وجود می آید، با لیزر مونالیزا یا لیزر ژولیت درمان می شود ولی باتوجه به تاثیرات بهتر با لیزر مونالیزا، استفاده از این روش زیبایی امروزه بسیار رایج تر شده است. لازم به ذکر است که در مطب دکتر مقاره عابد نیز تنها لیزر مونالیزا انجام می شود و شما عزیزان می توانید جهت زیبایی واژن خود از بهترین و پیشرفته ترین امکانات این مطب استفاده کنید. در ادامه به بررسی کاربرد این روش لیزر می پردازیم.

لیزر ژولیت

لیزر مونالیزا و لیزر ژولیت در اصفهان

لیزر مونالیزا یا لیزر ژولیت در اصفهان دارای کاربرد های زیادی می باشد. در اینجا به دلیل طرفداران بیشتر لیزر مونالیزا کاربردهای این روش را بیان می کنیم. حال اینکه کاربرد لیزر مونالیزا چه می باشد و در چه مواردی باید از آن استفاده شود بسیار مهم است و خانم هایی که می خواهند از این روش زیبایی استفاده نمایند، باید با کاربرد آن آشنایی داشته باشند. برخی از مهمترین کاربردهای آن عبارت می باشد از:

  • روشن تر کردن واژن :

برخی از خانم ها به دلالی مختلف واژن تیره ای پیدا می کنند و به دنبال راه حل مناسبی برای روشن تر کردن واژن و از بین بردن تیرگی آن می باشند. آنها باید بدانند استفاده از لیزر مونالیزا برای آنها بهترین راه حلی می باشد، که می توانند از آن استفاده کنن تا واژن آنها زیباتر شود. در واقع شما باید به خوبی بدانید زمانی که واژن روشن تر و زیباتر شود، اعتماد به نفس تان هم بسیار افزایش پیدا خواهد کرد و به همین دلیل رابطه جنسی لذت بخش تری را با همسر خود خواهید داشت.

  • تنگ کردن واژن:

به دلایل مختلفی امکان دارد واژن انعطاف خود را از دست بدهد و گشاد شود. خانم ها بدون شک مایل هستند با استفاده از بهترین روش، واژن خود را تنگ تر کنند تا شریک جنسی بهتری برای همسر خود باشند. برخی از آنها از روش های تهاجمی مانند جراحی استفاده می کنند، که این روش خطرات خود را دارد، ولی امروزه به دلیل وجود لیزر مونالیزا، دیگر نیازی نیست خطرات روش تهاجمی را به جان بخرید. شما اگر برای تنگ کردن واژن خود نزد پزشک مراجعه کنید؛ بعد از معاینه، پزشک تعداد جلساتی که باید تشریف بیاورید را مشخص می کند و در آن دوره واژن شما تنگ تر می شود. شما باید بدانید این لیزر کلاژن سازی واژن را بسیار بیشتر می کند و به همین دلیل است که آن تنگ تر می شود.

لیزر ژولیت در اصفهان

  • درمان خشکی واژن:

درمان کردن خشکی واژن با استفاده از لیزر ژولیت، یکی از بهترین روش هایی می باشد که هم به راحتی انجام می شود و هم تاثیر بسیاری دارد. زنان بعد از دوران یائسگی امکان دارد واژن خشکی داشته باشند و این مسئله آنها را آزار می دهد، به همین دلیل باید سوزش های غیر طبیعی خود را درمان کنند، که این لیزر آنها را درمان می نماید. در واقع شما باید بدانید زمانی که بافت های استروژن بدن کاهش پیدا می کند، واژن هم بسیار خشک می شود و رطوبت بدن از بین می رود که با استفاده از لیزر مونالیزا شما می توانید رطوبت واژن را افزایش دهید و از این طریق هم مشکلات واژن درمان می شود.

  • درمان علائم یائسگی:

همانطوری که در ابتدا بیان نمودیم یائسگی علائم مختلفی دارد و از جمله مهمترین نشانه های آن خشکی واژن و گشاد شدن واژن می باشد. بر همین اساس شما می توانید با استفاده از لیزر مونالیزا، این مشکلات را درمان نمایید و اثرات مخربی که کاهش استروژن برای بدن دارد را از بین می برد. سلول های قدیمی که در بدن وجود دارد با استفاده از این لیزر ترمیم می شود و علائم یائسگی را به طور کلی از بین می برد.

لیزر ژولیت

  • درمان افتادگی رحم:

همانطوری که بیان نمودیم، زمانی که یائسگی خانم ها آغاز شود استروژن بدن آنها بسیار کمتر می شود و به همین دلیل آسیب هایی به بدن وارد می گردد. برخی عضلات که در بدن شما وجود دارد، بعد از یائسگی قدرت خود را از دست می دهند و توان آنها هم از بین می رود. بر همین اساس آن عضلات نمی توانند رحم را به خوبی نگه دارند. لیزر مونالیزا می تواند قدرت آن عضلات را افزایش دهد تا از افتادگی رحم جلوگیری شود.

  • رفع مشکلات جنسی:

بسیاری از خانم ها هستند که در طول رابطه جنسی خود، احساس درد بسیار زیادی دارند و از این مسئله هم شکایت دارند. آنها می توانند با استفاده از چند جلسه لیزر مونالیزا این مشکل خود را به طور کلی درمان کنند. سلول های واژینال با استفاده از این روش درمانی بازسازی می شود و عملکرد آن بسیار بالاتر می رود. این لیزر جذب آب قوی و پر نفوذی دارد و به همین دلیل شما هر مشکل جنسی که داشته باشید، می توانید با استفاده از این روش درمان کنید. در واقع این مسئله که خانم ها با وارد شدن به دوران یائسگی میلی جنسی خود را از دست می دهند، یک واقعیت است. آنها اگر می خواهند رابطه جنسی خود را بهبود ببخشند می توانند این روش درمانی را انتخاب کنند و تنها در چند جلسه درمان شوند.

لیزر ژولیت

  • رفع سوزش و خارش واژن:

یکی از مهمترین علت هایی که واژن دچار خشکی و سوزش می شود، عفونت واژن و خشکی واژن می باشد. برای رفع کردن این عوارض بهتر است از لیزر مونالیزا استفاده نمایید، تا خارش و سوزش خود را به طور کلی از بین ببرید. کلاژن سازی واژن و خون رسانی در این قسمت با استفاده از این لیزر بسیار افزایش پیدا می کند و بافت هایی که آسیب دیده هستند به طور کلی ترمیم می شوند. سلول هایی که با استفاده از این لیزر ترمیم می شوند، محیط طبیعی را در واژن به وجود می آورند. به وجود آمدن محیط طبیعی در واژن موجب می شود که سوزش و خارش واژن شما از بین برود.

  • درمان بی اختیاری ادرار:

بی اختیاری ادرار که در برخی از خانم ها به وجود می آید، دلایل متنوع و گوناگونی دارد و با استفاده از للیزر مونالیزا به طور کلی درمان می شود. عضلات کف لگن بعد از مدتی امکان دارد قدرت و توانایی خود را از دست بدهند، به همین دلیل خانم ها شاید دچار بی اختیاری ادرار شوند، آنها می توانند با استفاده از این لیزر عضلات کف لگن خود را تقویت کنند.

لیزر ژولیت

بهترین کاندیدای لیزر مونالیزا و لیزر ژولیت

برخی از مهمترین افرادی که بهترین کاندیدای لیزر مونالیزا و لیزر ژولیت می باشد عبارت است از :

- خانم هایی که وارد دوران یائسگی شده اند
- خانم هایی که دچار بی اختیاری ادرار می شوند.
- برخی از خانم هایی که دچار عفونت های زنانه می شوند.
- خانم هایی که به دلیل زایمان های طبیعی متعدد، انعطاف واژن خود را از دست می دهند و میل جنسی شان از بین می رود.