اصفهان، شمس ابادی، چهاراه قصر، ساختمان رودكی، طبقه 3، مطب دكتر مقاره عابد
 لیزر روشن کننده واژن

علاوه بر اینکه لیزر روشن کننده واژن برای روشن سازی پوست ناحیه بیکینی و کشاله ران استفاده می شود، موارد دیگری را نیز می تواند در واژن رفع کند. به طور مثال اکنون برای درمان علائمی که پس از یائسگی مشاهده می شود، لیزر واژن به زنان توصیه می شود. استروژن کم بعد از یائسگی می تواند باعث خشکی و التهاب واژن، درد هنگام مقاربت و علائم ادراری شود. لیزر CO2 (دی اکسید کربن) سالهاست که در مناطق دیگر پزشکی، بخصوص برای معالجه برخی از بیماری های پوستی، ناهنجاری های پیش سرطانی گردن رحم و زگیل های تناسلی استفاده می شود.

نحوه کارکرد لیزر روشن کننده واژن در اصفهان

پس از استفاده از برخی از کرم های بی حسی موضعی، یک پروب روی پوست ناحیه تناسلی یا بیکینی قرار می گیرد . تابش لیزر باعث ریزش پوست تیره و ایجاد لایه های روشن در پوست می شود و بهبودی حاصل می شود. معمولاً مجموعه ای از چندین روش درمانی که چند هفته با هم فاصله دارند، به مراجعین توصیه می شود و ممکن است به جلسات مشخصی نیاز داشته باشد.

 لیزر روشن کننده واژن

خطرات و فواید لیزر روشن کننده واژن

در حال حاضر در استرالیا و ایالات متحده آمریکا، لیزر CO2 برای استفاده در درمان علائم یائسگی تأیید نشده است، اما معمولا از لیزر برای روشن شدن لایه های بیرونی واژن در خانم ها استفاده می شود و به دلیل استفاده گرما و نور کم معمولا مشکل خاصی را بوجود نمی آورد.
طبق شواهد، تحقیقات با کیفیت بالا به اندازه کافی وجود ندارد که از مزایا و ایمنی لیزر برای درمان های دیگر واژن حمایت کند، اما به طور معمول لیزر روشن کننده واژن مورد استفاده قرار می گیرد. در ایالات متحده، سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) هشدارهایی در مورد استفاده از لیزر درمانی برای "جوان سازی واژن" صادر کرده است. علاوه بر لیزر CO2، انواع دیگری از لیزرها و دستگاههای فرکانس رادیویی نیز وجود دارند که به روشی مشابه و مورد استفاده قرار می گیرند.
برخی از مطالعات نشان داده اند که لیزر روشن کننده واژن از افزایش خشکی واژن جلوگیری کرده و از درد و علائم ادراری و ضخیم شدن پوشش شکننده واژن نیز جلوگیری می شود. با این وجود عوارض بالقوه ای مانند زخم، عفونت، درد و احساس جنسی تغییر یافته وجود دارد. این درمان نسبتاً جدید است و تاکنون مطالعات خوبی در مورد پیگیری های طولانی مدت آن صورت نگرفته است.

 لیزر روشن کننده واژن

اگر شما یک خانم هستید، ممکن است از تیره بودن واژن خود ناراحت باشید و حتی ممکن است احساس خجالت کنید و به همین دلیل در رابطه جنسی خود دچار مشکلات زیادی شوید. تیرگی پوست واژن در خانم ها ممکن است به طور عادی پیش بیاید و قبلا خانم ها از مواد شیمیایی برای سفید شدن واژن استفاده می کردند، اما این مواد شیمیایی به پوست آسیب زیادی زده و فرد را دچار مشکلات زیاد و برخی بیماری های عفونی می کرد. امروزه جهان با لیزری به نام لیزر روشن کننده واژن روبروست، این نوع لیزر درمانی مفید است و به راحتی برای درمان سفید شدن واژن به شما کمک می کند.

تاثیرات عمده لیزر روشن کننده واژن در اصفهان

موارد و عوامل زیادی وجود دارد که باعث می شود پوست واژن تیره شود و در نتیجه خانم ها از لیزر روشن کننده واژن استفاده کنند. اولین مورد مربوط به ارثی بودن این ویژگی است که یک مورد طبیعی است. وقتی سن شما بالا می رود، پوست کلاژن سازی کمی دارد و تیره می شود. هورمون ها و تغییراتی که در آنها بوجود می آید نیز باعث می شود پوست واژن تیره شده و شما از لیزر روشن کننده واژن استفاده کنید. وقتی لباس هایی می پوشید که خیلی تنگ هستند و یا از موادی برای واژن استفاده می کنید که شیمیایی هستند، پوست واژن به مرور تیره می شود و نیاز به لیزر روشن کننده واژن پیدا می کند. کمبود مصرف آب و هم چنین برخی بیماری ها همانند بیماری های کلیوی، باعث می شود که پوست واژن تیره شود.

 لیزر روشن کننده واژن

راهکارهای سفید کردن واژن

بحث مقاله ما درباره لیزر روشن کننده واژن است که بهترین و کاملترین راه برای روشن شدن واژن است. در گذشته از صابون و یا کرم هایی که به شکل موضعی به دو صورت شیمیایی و گیاهی بودن نیز استفاده می شده است. در لیزر روشن کننده واژن باید جلساتی را طی کنید که هر کدام سی دقیقه و یا بیشتر طول می کشد و ممکن است کمی درد داشته باشد، که متخصص درمانی از کرم هایی که پوست را بی حس می کنند، استفاده می کند. طبق تحقیقاتی که انجام شده است لیزر روشن کننده پوست اینگونه عمل می کند که رنگدانه ای به نام ملانین را از پوست جدا کرده و باعث می شود رنگ پوست واژن سفید تر شود. خطر لیزر روشن کننده پوست بسیار کم است و تقریبا بی خطر محسوب می شود.