تزریق ژل به واژن

ناحیه تناسلی زنان به دلایل مختلفی دچار تغییراتی می شود و شکل اولیه را از دست می دهد. این تغییرات در ظاهر بیرونی واژن می تواند به علت عوامل ژنتیکی، زایمان طبیعی و مواردی از این دست باشد. در چنین مواقعی برخی افراد تمایل دارند با انجام برخی روش های درمانی بی خطر مانند تزریق ژل، واژن را به حالت اولیه درآورند.
برای تزریق ژل واژن اصفهان کافی است با مطب دکتر لیلا مقاره عابد تماس بگیرید و نوبت تزریق را به صورت تلفنی رزرو کنید.

برجسته نشان دادن لبه های واژن با تزریق ژل

اولین چیزی که باید بدانید این است که برای برجسته نشان دادن واژن، باید از انواعی از حجم دهنده ها که معمولا به صورت ژل است، استفاده کرد. وقتی ژل به لبه های واژن تزریق می گردد، باعث می شود لبه ها حجم مناسبی بگیرند و حتی اگر چروک هایی بر روی پوست واژن یا لبه ها وجود دارد، به راحتی از بین می رود. در اصل کسانی که سنشان بالاتر رفته و از شکل واژن خود ناراضی هستند و یا کسانی که علاقه و تمایل زیادی به تغییر واژن از لحاظ زیبایی دارند، می توانند به تزریق ژل به واژن بپردازند. برای انجام

تزریق ژل واژن اصفهان می توانید به مطب بهترین دکتر لابیاپلاستی در اصفهان، دکتر لیلا مقاره عابد مراجعه نمایید.

چرا واژن چربی خود را به مرور از دست می دهد؟

دلایل زیادی وجود دارد که واژن چربی خود را از دست می دهد. یکی از دلایل این است که وقتی فرد می خواهد لاغر کند، با از دست دادن وزن خود، چربی زیادی از دست می دهد بنابراین واژن نیز از طریق رژیم گرفتن، چربی خود را از دست می دهد و این امری طبیعی است، مورد دیگر این که خانم زایمان که می کند، پوست او کش می آید و واژن ممکن است شل و وارفته شود. بنابراین خانمی که زایمان کرده است، می تواند از تزریق ژل یا تزریق چربی به واژن استفاده کند. مورد سوم می تواند بالا رفتن سن باشد که در کل پوست فرد، کلاژن خود را به مرور از دست می دهد و باعث می شود واژن را نیز تحت تاثیر خود قرار دهد. تزریق ژل به لابیا واژن اصفهان در کلینیک دکتر مقاره انجام می شود.
باید بدانید در هر سه مورد بیان شده می توان با تزریق ژل به واژن، روند شل شدن واژن را کند و حتی بهبود بخشید. در تمامی این موارد واژن تحت تاثیر تغییراتی به نام تغییرات هورمونی قرار می گیرد. بنابراین روش های درمانی وجود دارد که بهترین روش توصیه شده توسط متخصصان پوست، تزریق ژل به واژن است.

چرا واژن چربی خود را به مرور از دست می دهد؟  

تزریق ژل به واژن به چند روش انجام می شود؟

یکی از ایمن ترین مدل های مختلف لابیاپلاستی و جوان سازی ناحیه تناسلی زنان، تزریق ژل به واژن است. تزریق ژل به سه روش موقتی، نیمه موقتی و دائمی انجام می گیرد. هرکدام از این سه روش میزان ماندگاری متفاوتی دارند و بنا به توصیه پزشک متخصص در زمان های متفاوتی توصیه می شوند. اگر شما جزء آن دسته از زنان هستید که در سنین جوانی قصد انجام این کار را دارید، بهتر است از روش های موقت و نیمه موقت استفاده کنید. اما اگر به علت زایمان های طبیعی و عوامل ژنتیکی دچار افتادگی شدید واژن شده اید، بهترین روش درمانی برای شما تزریق ژل به صورت دائمی و در مناطق عمقی واژن است.

تزریق ژل به واژن در مرکز تخصصی دکتر مقاره عابد اصفهان

اگر ساکن شهر اصفهان باشید، پیدا کردن مرکزی که تزریق ژل واژن اصفهان در انجام شود کار دشواری نیست. با این حال آن چه انتخاب بهترین مرکز تزریق ژل به واژن را برای شما سخت و حساس می کند، حساسیت ناحیه ای است که قصد دارید آن را مورد درمان قرار دهید.
واژن منطقه ای بسیار حساس است که در سلامتی شما تاثیری انکارناپذیر دارد. بنابراین بهتر است پیش از مراجعه به مراکز و کلینیک های درمانی برای تزریق ژل به واژن، تحقیق کنید.
مرکزی که شما برای انجام این روش درمانی انتخاب می کنید باید:

  • مجهز به آخرین تکنولوژی های روز پزشکی در حوزه بهداشت زنان باشد.
  • تحت نظر پزشک متخصص زنان تاسیس شده باشد.
  • از مواد استاندارد و تایید شده توسط وزارت بهداشت در آن استفاده شود.
  • مجوز وزارت بهداشت و پروانه پزشکی داشته باشد.

خب تا این جای کار بسیاری از گزینه ها مانند آرایشگاه ها و مراکز غیر مجازی که این کار را به صورت غیر قانونی انجام می دهند، از لیست ما خط خوردند. بنابراین برای تزریق ژل واژن اصفهان به کجا مراجعه کنیم؟
شما می توانید برای انجام این روش درمانی به کلینیک دکتر لیلا مقاره عابد در اصفهان مراجعه کنید. دکتر مقاره عابد با داشتن سال ها سابقه در زمینه جراحی و بیماری های زنان بهترین گزینه برای انجام این عمل حساس است. درباره عمل لابیاپلاستی برای دختر باکره در این مقاله بخوانید.

تزریق ژل به واژن در مرکز تخصصی دکتر مقاره عابد اصفهان   

تزریق ژل به لابیا در اصفهان

این نوع تزریق یکی از تزریق هایی است که دارای کاربردهای زیادی است، ازجمله این نوع کاربردها می توان به این نکته اشاره کرد که واژن بسیار جوان و هم چنین زیبا خواهد شد. کسانی که واژن آنها افتاده شده و یا دچار چین و چروک شده است، اگر ژل تزریق کنند تمامی این موارد کاملا برطرف می شود. هم چنین در مورد لبه بیرونی واژن، از نظر حجم دهی زیباتر می شود. این نوع تزریق ژل به واژن ممکن است سبب سفید شدن برخی قسمت های واژن نیز بشود.

سوالی که بسیاری از افراد از ما می پرسند این است که هزینه تزریق ژل عموما بعد از نجام معاینات توسط پزشک تخمین زده می شود. این هزینه تا حد زیادی به مارک ژل تزریق شده و حجم آن بستگی دارد. بنابراین اگر تمایل دارید که برای تزریق ژل واژن اصفهان اقدام کنید، بهتر است همین حالا با مطب دکتر مقاره عابد تماس بگیرید تا بعد از انجام معاینه دقیق، هزینه انجام کار به شما اعلام شود.

مرکز دکتر لیلا مقاره عابد یکی از بهترین مراکز انجام لابیاپلاستی در اصفهان است که متنوع ترین خدمات سلامت زیبایی زنان را با بهترین کیفیت به شما ارائه می دهد.

تزریق ژل به لابیا در اصفهان  

آمادگی های قبل از تزریق ژل به واژن

  • ابتدا باید آزمایش هایی که پزشک برای شما می نویسد را کاملا انجام دهید.
  • اگر از قبل دارای عفونت هستید، حتماً درمان عفونت را انجام داده و بعد تزریق انجام دهید.
  • اگر داروی خاصی مصرف می کنید حتماً این مورد را به پزشک معالج درمیان بگذارید.
  • هر نوع موی زائد را قبل از تزریق بتراشید.
  • اگر الکل یا سیگار مصرف می کنید، حداقل 14 روز قبل از تزریق این موارد را قطع کنید.

شما می توانید برای دریافت نوبت معاینه و تزریق ژل واژن اصفهان یا به منظور انجام معاینات پیش از عمل تنگ کردن واژن در اصفهان، با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید یا به صورت حضوری به مطب دکتر لیلا مقاره عابد، جراح و متخصص زنان و زایمان اصفهان مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها  
+1
سلام.هزینه تزریق ژل رو بیمه پوشش میده؟
-1
به نقل از سعیده:
سلام.هزینه تزریق ژل رو بیمه پوشش میده؟

با سلام. با توجه به قرار گرفتن این کار در دسته اعمال زیبایی، هزینه ها شامل بیمه نمی شود.
خارش بعد از این تزریق طبیعی می باشد؟
به نقل از احمدی:
خارش بعد از این تزریق طبیعی می باشد؟

بله- تزریق ژل به واژن می تواند اثراتی مثل قرمز شدن پوست یا سوزش و خارش را به دنبال داشته باشد. البته این موارد در مدت کوتاهی بر طرف خواهند شد.
سلام. من بعد از زایمان شکل واژن کلا بهم یخت و تاثیر زیادی روی اعتماد به نفسم داشته. در صورت تزریق ژل چقد ماندگاری داره؟
با سلام. با توجه به نوع ژل این مدت می تواند متفاوت باشد و تا چند ماه یا چند سال ماندگاری داشته باشد.
سلام وقت به خیر
می خواستم بدونم تورم بعد از تزریق ژل به واژن چقدر طول می کشه تا از بین بره؟
سلام وقت شما هم به خیر
تورم بعد از چربی ظرف چند ساعت از بین می رود و اصلا جای نگرانی ندارد.
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول تزریق ژل به لابیا واژن اصفهان

هزینه تزریق ژل به لابیا در اصفهان چقدر است؟

هزینه تزریق ژل به لابیا در اصفهان به میزان ژل موردنیاز، نوع ژل، برند مورد استفاده و پزشک متخصص آن دارد.

تزریق ژل به بیکینی در اصفهان برای چه کسانی انجام می شود؟

تزریق ژل به بیکینی در اصفهان برای کسانی که ناحیه لابیا آن ها نامتقارن، دچار افتادگی و شل شدگی واژن شده اند و همچنین کسانی که لابیا به طور ژنتیکی لاغر و افرادی که بیکینی سفت تر و حجیم تری می خواهند، انجام می شود.

تزریق ژل به بیکینی در اصفهان برای چه کسانی انجام نمی شود؟

تزریق ژل به بیکینی در اصفهان برای افرادی که زگیل تناسلی فعال، زنان باردار و شیرده، خانم هایی با سابقه لختگی خون و سکته قلبی و مغزی، خانم های مبتلا به دیابت، سرطان و بیماری های خود ایمنی انجام نمی شود.