اصفهان، شمس ابادی، چهاراه قصر، ساختمان رودكی، طبقه 3، مطب دكتر مقاره عابد
تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن یا تزریق ژل به لابیا در اصفهان  موردی است که از نظر زیبایی شناسی اهمیت دارد و خانم ها به دلیل اینکه تمایل دارند واژن خود را زیباتر کنند، از تزریق ژل به واژن استفاده می کنند. قطعاً این کار باید توسط یک متخصص عالی و باتجربه انجام شود. این نوع تزریق حتی گاهی باعث می شود اعتماد به نفس خانم بالاتر برود و اینگونه روابط جنسی بهتری را تجربه خواهند کرد. اما این نوع تزریق ژل به واژن چگونه انجام می شود و منظور اصلی از تزریق ژل چیست؟

برجسته نشان دادن لبه های واژن

اولین چیزی که باید بدانید این است که برای برجسته نشان دادن واژن، باید از انواعی از حجم دهنده ها که معمولا به صورت ژل است، استفاده کرد. وقتی ژل به لبه های واژن تزریق می گردد، باعث می شود لبه ها حجم مناسبی بگیرند و حتی اگر چروک هایی بر روی پوست واژن یا لبه ها وجود دارد، به راحتی از بین می رود. در اصل کسانی که سنشان بالاتر رفته و از شکل واژن خود ناراضی هستند و یا کسانی که علاقه و تمایل زیادی به تغییر واژن از لحاظ زیبایی دارند، می توانند به تزریق ژل به واژن بپردازند.

تزریق ژل به واژن

چرا واژن چربی خود را به مرور از دست می دهد؟

دلایل زیادی وجود دارد که واژن چربی خود را از دست می دهد. یکی از دلایل این است که وقتی فرد می خواهد لاغر کند، با از دست دادن وزن خود، چربی زیادی از دست می دهد بنابراین واژن نیز از طریق رژیم گرفتن، چربی خود را از دست می دهد و این امری طبیعی است، مورد دیگر این که خانم زایمان که می کند، پوست او کش می آید و واژن ممکن است شل و وارفته شود. بنابراین خانمی که زایمان کرده است، می تواند از تزریق ژل به واژن استفاده کند. مورد سوم می تواند بالا رفتن سن باشد که در کل پوست فرد، کلاژن خود را به مرور از دست می دهد و باعث می شود واژن را نیز تحت تاثیر خود قرار دهد.
باید بدانید در هر سه مورد بیان شده می توان با تزریق ژل به واژن، روند شل شدن واژن را کند و حتی بهبود بخشید. در تمامی این موارد واژن تحت تاثیر تغییراتی به نام تغییرات هورمونی قرار می گیرد. بنابراین روش های درمانی وجود دارد که بهترین روش توصیه شده توسط متخصصان پوست، تزریق ژل به واژن است.

تزریق ژل به واژن دارای چه ریسک ها و خطراتی است؟

باید بدانید که تزریق ژل به واژن تنها سبب عفونت به صورت جزیی خواهد شد، یعنی خطر ابتلا به عفونت در خانم ها وجود دارد. البته به دلیل اینکه این نوع عوارض به صورت بسیار جزیی است، بسیار زود هم درمان می شود. از طرفی بعد از تزریق ممکن است دچار التهاب در واژن شوید و یا اینکه قرمزی در پوست واژن ببینید که بعد از مدتی رفع می شود. اگر در هر صورتی با مشکلی روبرو شدید، مثلا ًدرد در واژن حس کردیدً می توانید به متخصص زنان مراجعه کنید. اما تزریق ژل معمولاً بدون درد است.

مزیت تزریق ژل به واژن

چه افرادی نمی توانند تزریق ژل به واژن را انجام دهند؟

گفته می شود کسانی که تزریق ژل به واژن را انجام می دهند، نباید باردار باشند و یا کسانی که شیر به کودک می دهند و هم چنین خانم هایی که دچار سکته های خفیف یا جدی قلب و مغز شده اند، نباید تزریق ژل به واژن را انجام دهند. کسانی که دارای بیماری های خاص هستند و یا دچار بیماری، همانند بیماری دیابت هستند نیز نباید تزریق ژل به واژن را انجام دهند.
برخی افراد نیز در کل به موادی که درون ژل وجود دارد حساسیت دارند، این افراد نیز نباید تزریق ژل به واژن را انجام دهند. اگر بیماری هایی دارید که نشان دهنده مشکل در سیستم ایمنی بدن است، نباید تزریق ژل به واژن را انجام دهید و در آخر می توان گفت در هر صورت اگر خواستید تزریق ژل انجام دهید، حتما با پزشک خود تمامی موارد را چک کنید و هر نوع بیماری دارید را با پزشک خود درمیان گذارید.

تزریق ژل به لابیا در اصفهان

این نوع تزریق یکی از تزریق هایی است که دارای کاربردهای زیادی است، ازجمله این نوع کاربردها می توان به این نکته اشاره کرد که واژن بسیار جوان و هم چنین زیبا خواهد شد. کسانی که واژن آنها افتاده شده و یا دچار چین و چروک شده است، اگر ژل تزریق کنند تمامی این موارد کاملا برطرف می شود. هم چنین در مورد لبه بیرونی واژن، از نظر حجم دهی زیباتر می شود. این نوع تزریق ژل به واژن ممکن است سبب سفید شدن برخی قسمت های واژن نیز بشود.

تزریق ژل به واژن

آمادگی هایی که باید قبل از تزریق ژل به واژن رعایت کنید

  • ابتدا باید آزمایش هایی که پزشک برای شما می نویسد را کاملا انجام دهید.
  • اگر از قبل دارای عفونت هستید، حتماً درمان عفونت را انجام داده و بعد تزریق انجام دهید.
  • اگر داروی خاصی مصرف می کنید حتماً این مورد را به پزشک معالج درمیان بگذارید.
  • هر نوع موی زائد را قبل از تزریق بتراشید.
  • اگر الکل یا سیگار مصرف می کنید، حداقل 14 روز قبل از تزریق این موارد را قطع کنید.

باید بدانید که این نوع تزریق برای زیبایی است و البته واقعا شکل بسیار زیبایی به واژن شما می دهد، بنابراین هر موردی که پزشک به شما می گوید را به خوبی رعایت کنید.

دیدگاه‌ها  
0
0
# سعیده 1399-11-21 10:15
سلام.هزینه تزریق ژل رو بیمه پوشش میده؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# ادمین 1399-11-21 10:16
به نقل از سعیده:
سلام.هزینه تزریق ژل رو بیمه پوشش میده؟

با سلام. با توجه به قرار گرفتن این کار در دسته اعمال زیبایی، هزینه ها شامل بیمه نمی شود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# احمدی 1399-11-21 10:18
خارش بعد از این تزریق طبیعی می باشد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# ادمین 1399-11-21 10:19
به نقل از احمدی:
خارش بعد از این تزریق طبیعی می باشد؟

بله- تزریق ژل به واژن می تواند اثراتی مثل قرمز شدن پوست یا سوزش و خارش را به دنبال داشته باشد. البته این موارد در مدت کوتاهی بر طرف خواهند شد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# گلی 1399-11-21 10:24
سلام. من بعد از زایمان شکل واژن کلا بهم یخت و تاثیر زیادی روی اعتماد به نفسم داشته. در صورت تزریق ژل چقد ماندگاری داره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# یزدان پناه 1399-11-21 10:26
با سلام. با توجه به نوع ژل این مدت می تواند متفاوت باشد و تا چند ماه یا چند سال ماندگاری داشته باشد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه