عمل واژینوپلاستی

ما در این مقاله خود سعی بر آن داریم تا اطلاعات کامل و جامعی را در رابطه با عمل واژینوپلاستی، نحوه انجام و عوارض ناشی از این جراحی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر دراین باره پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا اتمام شدن آن مطالعه کنید.
یکی از جراحی های زیبایی واژن که این روزها در میان خانم ها بسیار شایع و پرطرفدار است عمل واژینوپلاستی است. این عمل همان گونه که از نامش هم پیدا است در جهت سفت کردن ماهیچه های اطراف واژن انجام می شود. نشانه های گشادی و شل شدگی واژن را از بین برده قدرت و کنترل بهتری بر عضلات آن اعمال می کند. گشادی واژن و شل شدن عضلات نواحی مربوط به آن از جمله مشکلاتی است که اغلب بانوان با گذشت زمان و به دلایل مختلف به آن دچار می شوند. زمانی که گشادی واژن به وجود می آید میزان سفت بودن ماهیچه های آن کم شده و در نتیجه مشکلات بسیاری را به وجود می آورد. یکی از شایع ترین این مشکلات کاهش میل جنسی و نارضایتی زوجین از یک رابطه جنسی است. در این خصوص عمل واژینوپلاستی بهترین گزینه برای این دسته از بانوان است.

واژینوپلاستی در اصفهان

به احتمال زیاد قبل از این که مطلب ما را درباره نحوه عمل واژینوپلاستی مطالعه کرده باشید جست و جوهای بسیاری در سایت های مختلف انجام داده اید. این عمل در بسیاری از سایت ها با نام جراحی زیبایی واژن هم معرفی می شود و با هدف نزدیک ساختن عضلات واژن و برداشتن پوست های اضافی و شل نواحی اطراف آن انجام می شود. زمان انجام این عمل اغلب حدود یک الی دو ساعت طول می کشد که نتیجه نهایی آن جوان سازی و بازسازی واژن می باشد. به طوری که فرد احساس خوشایندی نسبت به بدن خود خواهد داشت.
بهبودی پس از انجام عمل واژینوپلاستی بسیار سریع بوده و قریب به اکثریت بیماران می توانند پس از سه روز تمامی فعالیت های روزمره خود را انجام دهند. روند انجام این عمل در اغلب اوقات تحت عنوان بیهوشی یا بی حسی موضعی صورت می گیرد. طی این عمل پزشک یا جراح متخصص زنان نواحی تعیین شده توسط لیزر برش می دهد. استفاده از دستگاه لیزر مونالیزا تاچ برای برش های ایجاد شده باعث می شود که روند درمان و بهبودی بخیه های ناشی از عمل واژینوپلاستی سریع تر انجام شود.

واژینوپلاستی در اصفهان

مراقبت های بعد از عمل واژینوپلاستی

 در عمل واژینوپلاستی به مثابه سایر جراحی های زیبایی واژن یک سری عوارض ناشی از انجام عمل بسیار خفیف به چشم می خورد. عوارضی از قبیل:

  • عفونت خفیف
  • اسکار
  • خونریزی خفیف
  • لخته های خون ناشی از انجام عمل

اما چنانچه جراحی توسط لیز مونالیزا تاچ صورت گیرد بیمار در وضعیت سلامت نرمالی به سر خواهد برد و در این صورت احتمال بروز هر یک از این عوارض به حداقل ممکن خواهد رسید. ناگفته نماند هرچقدر تخصص، مهارت و دانش جراح در این زمینه بیشتر باشد احتمال بروز این عوارض نیز به مراتب کاهش می یابد. تا جایی که هیچ یک از آن ها در بدن بیمار دیده نخواهد شد. یکی از مهم ترین خطراتی که ممکن است در انتهای روند جراحی برای فرد بیمار اتفاق بیفتد عدم رضایت وی از نتایج واژینوپلاستی است. چرا که در بسیاری مواقع و بنا به دلایل گوناگون، واژن فرد به اندازه مطلوب سفت نمی شود. یا حتی در مواردی سفت شدگی به اندازه ای است که فرد نمی تواند تجربه خوشایندی از رابطه نزدیکی خود داشته باشد. برای جلوگیری از بروز چنین عوارض احتمالی و رسیدن به هدف مطلوب بهتر است فرد مذکور در وهله اول درباره هدف خود از عمل واژینوپلاستی و دلایل انجام آن با پزشک مربوط مشورت نماید.
اگر شما هم جزء آن دسته از کسانی هستید که خود را کیس عمل واژینوپلاستی می دانید بهتر است قبل از انجام جراحی در رابطه با جزئیات عمل، خطرات و عوارض های احتمالی ناشی از آن با جراح و پزشک متخصص زنان مشورت نمایید. سعی کنید در این باره بسیار صادق باشید و انتظارات خود را واضح و مبرهن با پزشک خود در میان بگذارید.

مراقبت های بعد از عمل واژینوپلاستی


آیا عمل واژینوپلاستی در حین بارداری امکان پذیر است؟


یکی از دوران های بسیار حساس خانم ها دوران بارداری است. در چنین زمانی آن ها نسبت به بدن به ویژه دستگاه تناسلی خود بسیار حساس می شوند. گاهی اوقات فکر انجام برخی جراحی های زیبایی اعم از عمل واژینوپلاستی در ذهنشان خطور می کند. توصیه ما به این دسته از خانم ها این است که چنانچه در طول بارداری خود به سر می برید از انجام این عمل و یا حتی سایر جراحی های زیبایی پرهیز کنید. زیرا به خاطر تنگ شدن دهانه واژن ممکن است پروسه زایمان برایتان بسیار دشوار شود.

دیدگاه‌ها  
همه چیز به طور کامل توضیح داده شده است. بسیار عالی
به نقل از سحر:
همه چیز به طور کامل توضیح داده شده است. بسیار عالی

ممنون از توجهتان
سلام خانم دکتر من بخاطر بیماری مادرزادی که داشتم واژنم کوتاهه. میشه کاری کرد که واژنم بلند تر بشه؟
با سلام. لطفا برای مراجعه حضوری و معاینه حضوری اقدام کنید تا شما را در این روند یاری نماییم. می توانید با شماره 09137281060 نیز تماس حاصل فرمایید.
سلام اصولا چه مدت بعد از عمل درد از بین میره؟
به نقل از sara.z:
سلام اصولا چه مدت بعد از عمل درد از بین میره؟

به طور معمول 1 تا 2 هفته زمان میبره
نوشتن دیدگاه