پیرسینگ واژن

پیرسینگ واژن یعنی قسمتی از واژن را سوراخ کرده و درون آن سوراخ زیورالاتی قرار می دهند، همانند پیرسینگ گوش که گوشواره آویزان می کنند. طبق تحقیقاتی که انجام شده است حدود 2 تا 8 درصد زنان این کار را انجام می دهند. اگر به فکر پیرسینگ واژن هستید حتما سوالاتی در این باره دارید ازجمله اینکه جواهرات در کدام قسمت نصب می شود؟ آیا پیرسینگ واژن در رابطه جنسی لذت بخش است؟ مزایا و خطرات پیرسینگ واژن چیست؟

انواع سوراخ روی واژن

ابتدا باید بدانید که سوراخ کردن واژن عملی نادرست است و درون خود واژن نمی توان پیرسینگ واژن انجام شود و جواهرات نصب کرد. متداولترین نوع سوراخ در پیرسینگ واژن، سوراخ کردن قسمتی از دستگاه تناسلی است که مربوط به قسمت بیرونی کلیتوریس در زنان می شود، از جمله کلیتوریس خارجی، لبه های داخلی و خارجی، باز شدن واژن و مونس پوبیس؛ این مناطقی است که می توانید "پیرسینگ واژن" را انجام دهید.
در این مقاله دستگاه هایی برای پیرسینگ واژن معرفی می شود که بسیار حرفه ای کار می کنند. دستگاه هایی همانند الین آنجل و پیرسرا که متخصص در سوراخ کردن نوک پستان و دستگاه تناسلی است.

پیرسینگ واژن

  • پیرسینگ واژن با glans clansal

این تنها نوع سوراخ کردن کلیتوریس به صورت واقعی است. این نوع سوراخ کردن، شایع ترین نوع پیرسینگ واژن است.

  • سوراخ کردن چوچوله

محبوب ترین نوع پیرسینگ واژن است و تصور می شود که باعث تحریک بافت حساس کلیتال در طول رابطه جنسی می شود. سوراخ کردن چوچوله از سوراخ کردن خود کلیتوریس علاقمندان بیشتری دارد. کلیتوریس بسیار حساس است و سوراخ کردن آن، باعث ایجاد درد و آسیب عصبی می شود. برای این اقدام می توان از بی حسی به صورت بیرونی یا درونی استفاده کرد. ضخامت بافت لبها به اندازه ای است که بیش از یک قطعه جواهرات در خود جای نمی دهد.
باید بدانید محبوبیتی که پیرسینگ واژن دارد در میان برخی خانم ها بسیار زیاد است. پیرسینگی که مربوط به ناحیه ژنیتال می شود، همان پیرسین واژن است، این روش در اصل می تواند بر روی لبه های مینور و ماژور انجام شود و بیشتر جنبه زیبایی دارد.
خانم های که تمایل به انجام پیرسینگ واژن دارند معتقد هستند که علاوه بر زیبایی، این نوع روش سوراخ کردن اعتماد به نفس آنها را بالا می برد و هم چنین برای ارضای بهتر در روابط جنسی آنها اثربخشی زیادی دارد. برخی دیگر از افراد با این نوع جراحی، که حتی به راحتی و به شکل سرپایی انجام می شود، مخالف هستند. البته قطعاً ممکن است پیرسینگ واژن سبب بیماری های در فرد بشود.

پیرسینگ واژن

عوارض پیرسینگ واژن

ناحیه تناسلی ناحیه ای است که به سرعت ویروس ها و با کتری ها به آن حمله می کنند و پیرسینگ واژن با اینکه در زمان بسیار کوتاهی انجام می شود، ممکن است فرد را در معرض عفونت قرار دهد و این شایع ترین و اصلی ترین عوارضی است که در پیرسینگ واژن رخ می دهد. بنابراین پیرسینگ واژن، باید توسط یک حرفه ای انجام شود و از طرفی وسایل مصرفی باید کاملا استریل و تمیز باشند. با توجه به تحقیقات انجام شده، این مقاله سعی دارد به سوالاتی که در ذهن شما است پاسخ دهد و پیرسینگ واژن را تا حدودی به شما معرفی کند.
هر زمان که جواهر در بدن باز شود، احتمال عفونت وجود دارد. قطعاً انجام پیرسینگ واژن خطرات خاص خود را دارد و شما را در معرض ابتلا به کزاز، HIV، هپاتیت B و C و سایر بیماری های مقاربتی (STD) قرار می دهد. گاهی سوراخ شدن واژن می تواند منجر به خونریزی، جای زخم یا واکنش آلرژیک شود. سوراخ شدن پشت کلیتوریس ممکن است در جریان خون اختلال ایجاد کند.

موارد احتیاط برای کاهش خطر پیرسینگ واژن

همه کشورها درباره پیرسینگ واژن قوانین خاصی ندارند. مهم است که حتماً یک پزشک معتبر را برای این کار انتخاب کنید. به دنبال کسی باشید که عضو انجمن پیرس های حرفه ای (APP) باشد، بدین معنی که فرد حداقل یک سال تجربه سوراخ کردن و همچنین آموزش تکنیک های ضد عفونی و کمک های اولیه را دارد. شخصی که سوراخ کردن را انجام می دهد، باید کلیتوریس شما را بررسی کند، ناحیه تناسلی را کاملاً با ضد عفونی کننده تمیز کند، دستکش بپوشد و از سوزن استریلیزه جدید استفاده کند.

پیرسینگ واژن

- برای جلوگیری از عفونت یا واکنش آلرژیک، جواهرات از جنس استنلس استیل، نیوبیوم یا تیتانیوم را انتخاب کنید. پس از سوراخ شدن، تمام دستورالعمل ها را برای تمیز کردن منطقه انجام دهید. منطقه را مرتباً با محلول نمکی رقیق شده و صابون و آب بشویید. از الکل، پراکسید هیدروژن، بتادین یا پماد استفاده نکنید.
- برای جلوگیری از اصطکاک بیش از حد در ناحیه سوراخ شده، لباس متناسب و آزاد بپوشید.
- حداقل دو هفته پس از سوراخ شدن، رابطه جنسی نداشته باشید. هنگامی که رابطه جنسی دارید، محل سوراخ شده را با محلول شور یا آب تمیز کنید.
- از استخرها و وان های داغ خودداری کنید تا این منطقه بهبود یابد.
- جواهرات پیرسینگ واژن می تواند باعث ایجاد سوراخ در کاندوم یا خارج کردن دیافراگم شود. در صورت سوراخ شدن، همیشه علاوه بر استفاده از کاندوم، از فرم دوم کنترل تولد استفاده کنید. به یاد داشته باشید که کاندوم تنها روش کنترل تولد است که در برابر STD محافظت می کند.

پیرسینگ واژن چگونه انجام می شود؟

ابتدا پوست اطراف منطقه با یک ماده ضد عفونی کننده تمیز می شود. این امر بسیار مهم است زیرا اگر منطقه کاملاً تمیز نشود، در معرض یک عفونت جدی قرار می گیرید. سپس یک سوزن توخالی 12 تا 16 سانت آماده شده و یک قطعه جواهر به آن متصل می شود، جواهر به صورت عمودی متصل شده و از پوست عبور می کند.

دیدگاه‌ها  
+2
پیرسینگ واژن ممکنه حس جنسی رو از بین ببره؟
-1
با سلام. انجام این کار اگر توسط متخصص انجام بشود مشکلی بوجود نخواهد آمد. اما اگر کار توسط فردی مبتدی انجام شود احتمال وقوع این عارضه وجود دارد.
+2
سلام. ممنون از سایت خوبتون. برای کسانی که پوستشون به فلز حساسیت داره چه پیشنهادی دارید؟
+2
به نقل از zeynab-ahmadii:
سلام. ممنون از سایت خوبتون. برای کسانی که پوستشون به فلز حساسیت داره چه پیشنهادی دارید؟

با سلام.
سپاسگزارم
می توانید از زیور آلاتی که فلزی نیست استفاده کنید.
+3
چند وقت بعد از پیرسینگ رابطه جنسی مجازه
-3
به نقل از صالحی:
چند وقت بعد از پیرسینگ رابطه جنسی مجازه

حداقل 2 هفته
+2
سلام ، روز بخیر ، پیرسینگ رو خود خانم دکتر انجام میدهند؟ متشکرم
آیا پرسینگ کلیتوریس سبب خارش*** بیشتر نمیشه ؟ آیا بهتر نیست که کلا ختنه کنیم و از اینهمه *** شدن خلاصی پیدا کنیم ؟!
نوشتن دیدگاه