کربوکسی تراپی واژن

کربوکسی تراپی واژن یکی از روش های زیبایی زنانه به شمار می رود که بیست و پنج سال پیش برای اولین بار، این روش زیبایی در اروپا انجام شد و طرفداران زیادی به دست آورد. از آنجا که در اروپا آب های معدنی زیادی در عمق زمین وجود داشت و این آب ها هم گازی به نام دی اکسید کربن داشتند، روش زیبایی کربوکسی تراپی واژن رونق زیادی در آن دوره به دست آورد.
این آب ها عملکردی مانند جکوزی و سونا داشتند و زمانی که افراد از آنها استفاده می کردند، تمامی دردهای عضلانی شان از بین می رفت و زخم هایشان هم طی مدت کوتاهی بهبود پیدا می کرد. بعد از مدت کوتاهی محققان تحقیقات خود را روی این آب ها انجام دادند و به این نتیجه رسیدند که خانم ها به عنوان کربوکسی تراپی واژن، می توانند از این روش زیبایی استفاده کنند.
امروزه کپسول های گازی دی اکسید کربن بسیاری تولید شده است که آنها را به دستگاه متصل می کنند و به اندازه ای که پوست فرد نیاز دارد، این گازها را زیر پوست تزریق می کنند. نکته ای که در مورد کربوکسی تراپی واژن باید بدانید این است که این گاز باید از بدن خارج شود، به همین دلیل بعد از وارد شدن گاز، مکانیسم های بدن شروع به فعالیت می کنند تا این گاز را خارج سازند و از این طریق است که خونرسانی و افزایش اکسیژن در بدن، افزایش پیدا می کند. جوانسازی پوست و روشن تر کردن ناحیه واژن با استفاده از کربوکسی تراپی واژن روشی موفق است.

هزینه کربوکسی تراپی واژن

هزینه کربوکسی تراپی واژن

هزینه کربوکسی تراپی واژن مانند بسیاری از روش های زیبایی که خانم ها انجام می دهند، به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از مهمترین این عوامل عبارت می باشد از :

  • نوع کلینیک

اینکه کلینیک های بسیار زیادی برای انجام روش کربوکسی تراپی واژن وجود دارد، امری مسلم است، ولی باید بدانید اینکه کلینیک خصوصی و یا دولتی باشد در هزینه این روش زیبایی تاثیر بسیاری دارد، چرا که بدون شک کلینیک های خصوصی، هزینه بیشتری را دریافت می کنند.

  • موقعیت جغرافیایی کلینیک

بدون شک اگر کلینیک مورد نظر شما در بالای شهر قرار داشته باشد، هزینه بیشتری برای انجام روش زیبایی از افراد می گیرد، چرا که بیشتر افرادی که در آن منطقه زندگی می کنند شرایط مالی مناسبی دارند و به همین دلیل کلینیک هم بر اساس درآمد آنها از شما هزینه دریافت می کند.

  • تخصص و مهارت پزشک

یکی دیگر از مواردی که در هزینه کربوکسی تراپی واژن تاثیر بسیار زیادی دارد، تخصص و مهارت پزشک می باشد. در واقع باید به خوبی بدانید که پزشک با تجربه و متخصصی که سال های زیادی این روش زیبایی را انجام می دهد، بدون شک هزینه بیشتری نسبت به سایرین دریافت می کند.

روشن سازی واژن با کربوکسی تراپی

  • تعداد جلسات

اینکه شما چند جلسه برای انجام کربوکسی تراپی واژن به کلینیک مراجعه کنید هم تاثیر بسیاری روی هزینه های آن دارد. شاید برخی از شما به تعداد جلسات بیشتری نیاز داشته باشید تا نتیجه مطلوبی به دست آورید. اینکه شما باید چند جلسه برای درمان به کلینیک مراجعه کنید، به نظر پزشک بستگی دارد، چرا که او می تواند مشکل شما را مورد بررسی قرار دهد و سپس به شما بیان کند که تا چند جلسه بهبودی لازم را به دست خواهید آورد.
تعداد جلسه های مراجعه به هیچ عنوان ثابت نمی باشد و پزشک با معاینه شما مشخص می کند شما به چند جلسه کربوکسی تراپی واژن نیاز دارید. بیشتر جلساتی که پزشک برای شما مشخص می کند، دو هفته یک بار می باشد و برای اینکه نتیجه رضایت بخشی را به دست آورید بهتر است دقیقاً در زمان جلسات خود مراجعه کنید.

  • خدمات جانبی کلینیک

از دیگر عوامل تعیین کننده هزینه کربوکسی تراپی واژن، خدمات جانبی ای است که کلینیک به مراجعه کنندگان ارائه می دهد. برخی از کلینیک ها خدمات زیادی به بیماران و مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند، این کلینیک ها بدون شک هزینه بیشتری را دریافت خواهند کرد و شما زمانی که آن کلینیک را برای انجام کربوکسی تراپی انتخاب می کنید، باید به این نکته دقت داشته باشید.

روشن سازی واژن با کربوکسی تراپی واژن

همانطوری که بیان نمودیم یکی از مهمترین فواید و مزیت هایی که در کربوکسی تراپی واژن وجود دارد، این است که به ناحیه تناسلی خونرسانی زیادی انجام می شود و همین امر موجب می گردد که اکسیژن بیشتری به واژن برسد. بازسازی و روشن تر کردن واژن با این روش زیبایی به پزشکان ثابت شده است و به همین دلیل می باشد که بیشتر پزشکان زنان و زایمان، از این روش برای زیباتر و روشن تر کردن واژن مراجعه کنندگان خود استفاده می کنند. مهمترین علت های تیره تر شدن واژن عبارت است از:

  • بالا رفتن سن

زمانی که سن افراد افزایش پیدا می کند، هورمون هایی که در بدن وجود دارد هم نیز تغییر پیدا خواهد کرد، بر همین اساس کلاژن سازی در ناحیه تناسلی رخ نمی دهد. این عامل موجب می شود که ناحیه تناسلی خانم ها تیره تر شود که با استفاده از کربوکسی تراپی واژن می توانند تیرگی آن را از بین ببرند و درمان کنند.

  • علل ژنتیکی

ژن یکی از مهمترین عواملی می باشد که در تیرگی پوست ناحیه تناسلی خانم ها نقش دارد. برخی از خانم ها مستعد تیرگی هستند و آلت تناسلی تیره تری دارند.

کربوکسی تراپی واژن

  • اختلال هورمونی

مصرف برخی از داروها و خوراکی هایی که امروزه رایج شده است، در سیستم هورمون ها دخالت می کند و به همین دلیل موجب تیره تر شدن ناحیه تناسلی می شود. با استفاده از کربوکسی تراپی واژن، شما می توانید زیبایی و روشنی ناحیه تناسلی خود را یک بار دیگر به دست آورید.

  • وجود رطوبت و تعریق

زمانی که شما پوشش تنگ و نامناسبی داشته باشید، بدون شک ناحیه تناسلی تان عرق می کند و رطوبت زیادی در آن قسمت به وجود می آید. بعد از مدتی شما متوجه خواهید شد که ناحیه تناسلی تان بیش از حد تیره شده است.

  • پیاده روی بیش از حد

زمانی که پوست ناحیه تناسلی سایش بیش از حد داشته باشد، امکان دارد تیرگی آن هم افزایش پیدا کند. ولی به طور کلی با استفاده از روش کربوکسی تراپی واژن، می توانید واژن خود را روشن تر نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مطب دکتر لیلا مقاره عابد بهترین جراح تنگ کردن واژن در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه‌ها  
جای کربوکسی تراپی واژن میمونه؟
خیر جای این عمل روی واژن باقی نخواهد ماند. البته به زمان نیاز دارد بین چند روز تا 2 الی 3 ماه
کربوکسی تراپی واژن میل جنسی را زیاد میکنه؟
به نقل از بهاره:
کربوکسی تراپی واژن میل جنسی را زیاد میکنه؟

کربوکسی تراپی واژن میل جنسی را زیاد میکنه؟
به نقل از nastaran-k:
چه مطلب کاملی...

ممنون از توجهتون
نوشتن دیدگاه