تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن در اصفهان از جمله خدمات کلینیک دکتر مقاره عابد می باشد. تنگ کردن واژن در افزایش اعتماد به نفس زنان و اینکه رابطه جنسی لذت بخش تری داشته باشند، نقش پر رنگی دارد و به همین دلیل است که برخی از خانم ها این روش زیبایی را انجام می دهند. لیزر یکی از بهترین روش های تنگ کردن واژن به شمار می رود که چندین سال است از این روش استفاده می شود و از آنجایی که عوارضی ندارد، روز به روز به تعداد افرادی که که جذب این روش زیبایی می شوند افزوده می گردد. تنگ کردن واژن با لیزر و بسیاری دیگر از روش های جراحی زیبایی واژن در اصفهان از جمله خدمات قابل ارائه در مطب دکتر لیلا مقاره عابد می باشد. بسیاری از بانوان هستند که به دلیل زایمان طبیعی و یا رابطه جنسی مکرر، انعطاف واژن خود را به طور کلی از دست می دهند، بر همین اساس آنها می توانند با استفاده از لیزر تنگ کردن واژن انعطاف پذیری واژن شان را بازگردانند.

مزایای تنگ کردن واژن با لیزر در کلینیک اصفهان دکتر مقاره

مزیت هایی که تنگ کردن واژن با لیزر دارد بسیار زیاد می باشد و اگر شما می خواهید این روش زیبایی را تجربه کنید باید با مزیت های آن آشنایی لازم و کافی به دست آورید. برخی از مهمترین مزیت های این روش زیبایی عبارت می باشد از:

 1. یکی از مهمترین و اصلی ترین مزیت هایی که تنگ کردن واژن با لیزر دارد و این مسئله برای خانم ها دارای اهمیت زیادی می باشد، این است که هیچ گونه درد و خونریزی در این روش احساس نخواهید کرد.
 2. بعد از اینکه شما از این روش زیبایی استفاده کنید، نیازی نیست استراحت نمایید و می توانید به فعالیت های روزمره زندگی تان ادامه دهید. در واقع برخی از افراد نگران هستند که بعد از انجام این روش زیبایی، باید استراحت کنند که این مسئله مهم نیست و شما می توانید بعد از لیزر به زندگی و کار خود رسیدگی نمایید.
 3. برخی از افراد شاید بر این باور باشند که بعد از تنگ کردن واژن با لیزر، امکان دارد که درد داشته باشند و به همین دلیل لازم باشد از آنتی بیوتیک استفاده کنند. این دسته از افراد باید بدانند هیچ نیازی به مصرف آنتی بیوتیک نخواهند داشت و آنها بدون مصرف کردن آنتی بیوتیک هم دردی نخواهند داشت.
 4. تنگ کردن واژن با لیزر نسبت به بسیاری از روش های دیگر مانند جراحی کردن واژن، هزینه کمتری دارد و به همین دلیل نیازی نیست شما هزینه بالایی را برای انجام دادن این روش زیبایی پرداخت کنید.
 5. اینکه تنها با استفاده از لیزر واژن شما تنگ تر شود یکی از مزیت های آن به شمار می رود، در صورتی که مزیت ها و کاربردهای دیگری هم دارد و آنها را در ادامه معرفی می کنیم.

تنگ کردن واژن با لیزر

کاربرد لیزر برای تنگ کردن واژن در اصفهان و دیگر موارد

همانطور که بیان نمودیم، شما با استفاده از لیزر نه تنها تنگ کردن واژن خود را تجربه خواهید کرد، بلکه متوجه مزیت ها و کاربردهای دیگر آن هم می شوید که آنها عبارت هستند از:

 1. رفع گشادی واژن یکی از مهمترین کاربردهای آن به شمار می رود که خانم ها بیشتر به همین دلیل از این روش زیبایی استفاده می کنند.
 2. برخی از خانم ها امکان دارد در واژن خود احساس سوزش و یا خشکی داشته باشند که باید بدانند با استفاده از لیز می توانند آن را درمان کنند.
 3. درمان بی اختیاری ادرار، از دیگر کاربردهای تنگ کردن واژن با لیزر می باشد. برخی از خانم ها که سنشان بالاتر می رود امکان دارد به افتادگی رحم دچار شوند، که همین امر موجب بی اختیاری ادرار آنها می شود که آنها با استفاده از لیز می توانند خود را درمان کنند.

مقایسه تنگ کردن واژن با لیزر نسبت به روش های جراحی

اینکه بسیاری از خانم های اصفهانی برای تنگ کردن واژن خود به سراغ عمل واژینوپلاستی یا عمل پرینورافی می روند با اینکه مزیت های مربوط به خودش را دارد، ولی باید بدانید عوارض این روش نسبت به لیزر بسیار بیشتر است. اگر بخواهیم این دو روش را با یکدیگر مقایسه کنیم، تا شما به خوبی بتوانید متوجه شوید کدام روش ها برای شما مناسب تر است باید بیان کنیم که:

 • در روش تنگ کردن واژن با لیزر، شما هیچ گونه آسیب و یا خونریزی در واژن خود مشاهده نخواهید کرد. ولی در روش جراحی برای تنگ نمودن واژن، بدون شک شما با خونریزی و برش مواجه خواهید شد. بنابراین اگر قصد دارید واژن خود را تنگ تر کنید ولی از خونریزی و یا برش آن در هراس هستید، باید بدانید که لیزر بهترین انتخابی می باشد که شما می توانید داشته باشید.
 • اگر برای تنگ کردن واژن خود از لیزر استفاده کنید، بسیار سریع نتیجه آن را مشاهده خواهید کرد و هیچ دردی را در ناحیه واژن خود احساس نخواهید کرد. البته در روش جراحی، درمان سریع نمی باشد و مدت زمان مشخصی طول می کشد تا عمل زیبایی شما انجام شود. همچنین احتمال دارد که در واژن خود احساس درد داشته باشید و اگر هم از آمپول های بی حسی استفاده شود، بعد از رفع بی حسی آن، شما احساس درد خواهید داشت.
 • دوران نقاهت تنگ کردن واژن با لیزر، بسیار کوتاه می باشد و شما در مدت زمان بسیار کمی بهبود پیدا خواهید کرد. ولی اگر شما از روش جراحی استفاده کنید، بدون شک باید بیشتر مراقبت خود باشد و مدت استراحت مشخص شده ای را پزشک برای شما تعیین می کند.
 • با استفاده از لیزر تنگ کردن واژن در عمق واژن انجام می شود، چرا که اشعه لیزر تا عمق آن به خوبی می رسد، ولی اگر از روش جراحی استفاده شود بدون شک تا عمق واژن نفوذ نخواهد داشت و سطحی خواهد بود.
 • هزینه ای که شما برای روش لیزر پرداخت می کنید بسیار کمتر از هزینه ای می باشد که برای جراحی باید پرداخت نمایید. بنابراین اگر شما قصد انجام دادن این روش زیبایی با هزینه کمی را دارید بدون شک استفاده از لیزر بهترین انتخابی می باشد که شما می توانید داشته باشید.

تنگ کردن واژن

اقدامات بعد از تنگ کردن واژن با لیزر

همانطوری که بیان نمودیم، شما بعد از تنگ کردن واژن با لیزر نیازی به دوران نقاهت خاصی ندارید، ولی باید به برخی از نکات مهم توجه داشته باشید تا عمل شما به بهترین نحو ممکن انجام شده باشد و ماندگاری آن هم زیاد باشد. برخی از مراقبت هایی که شما باید بعد از عمل انجام دهید و به آنها اهمیت دهید عبارت می باشد از :

 1. شما باید تا دو هفته با همسر خود رابطه جنسی برقرار نکنید، چرا که هنوز بافت های واژن به خوبی به یکدیگر پیوند نخورده اند.
 2. اینکه شما کارهای سنگینی انجام دهید برایتان خطرناک است، باید بعد از تنگ کردن واژن با لیزر مدتی کارهای سنگین و دشوار انجام ندهید، چرا که امکان دارد به بافت های واژن شما آسیب وارد شود و آنها به خوبی جوش نخورند.
 3. برخی از خانم ها امکان دارد دچار سوزش شوند و در واژن خود احساس درد نمایند. آنها می توانند از بالشتک هایی که یخ دارند استفاده کنند و آنها را برای مدتی روی واژن خود قرار دهند. توصیه هایی که برای مراقبت از تنگ کردن واژن با لیزر وجود دارد و بسیار ضروری می باشد را پزشک به خوبی برای شما بیان می کند، ولی به طور کلی به مراقبت خاصی نیاز ندارد.

قیمت لیزر واژن در اصفهان

لیزر واژینال هم برای زیبایی واژن و هم روش های درمانی یک انتخاب عالی است. لیزر واژن موارد استفاده متفاوتی دارد از جمله: جوانسازی واژن با لیزر، تنگ کردن واژن، سفید کردن واژن و .....  با توجه به اینکه شما چه نیازی دارید و از چه روش درمانی استفاده خواهید کرد قیمت لیزر واژن متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از قیمت لیزر ژولیت جهت تنگ کردن واژن، کافیست با مطب دکتر لیلا مقاره عابد متخصص زنان و زایمان و نازایی تماس بگیرید. از آنجایی که در بعضی کیس ها لیزر واژینال نیاز به تکرار دارد امکان اینکه این هزینه چندین بار تکرار بشود وجود دارد. اما نکته ای که در خصوص لیزر واژن وجود دارد هزینه کمتر آن نسبت به جراحی واژن است. 

هزینه لیزر واژن در اصفهان

مبالغ مختلفی به عنوان هزینه لیزر واژن در اصفهان به وسیله افرادی که حتی تخصصی در این زمینه ندارند اعلام می شود اما لازم است برای اطلاع از هزینه لیزر واژن و دریافت خدمات تخصصی در این زمینه به متخصص این کار مراجعه کنیم زیرا در صورتی که لیزر واژن توسط افراد بدون تخصص کافی انجام شود علاوه بر آنکه نتایج درمانی مورد نظر را نخواهد داشت بلکه ممکن است با عوارض و پیامدهای خطرناکی داشته باشد. با در نظر گرفتن موارد فوق از فاکتورهای موثر بر هزینه لیزر واژن در اصفهان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • میزان تخصص، تجربه، مهارت و دانش پزشک در زمینه لیزر واژن
 • نوع دستگاه مورد استفاده برای انجام لیزر
 • تعداد دفعات و جلسات انجام لیزر برای رسیدن به نتیجه دلخواه
 • تایم در نظر گرفته شده برای انجام هر جلسه لیزر
 • نوع پوست و سن فرد

دکتر مقاره عابد تنگ کردن واژن در اصفهان

 تنگ کردن واژن یکی از حساس ترین و سخت ترین عمل های زیبایی است که باید توسط افراد کاربلد و با تجربه انجام شود. دکتر لیلا مقاره عابد یکی از بهترین و با تجربه تربن پزشکان زنان در اصفهان است که می توانید برای تنگ کردن واژن به آن اعتماد کنید. دکتر مقاره عابد با بهترین و بروز ترین دستگاه ها عمل تنگ کردن واژن را انجام می دهد. توجه کنید که دکتر لیلا مقاره عابد قبل از عمل زیبایی را شما نظر خواهی می کند و اگر نیاز به عمل نداشته باشید به شما اطلاع می دهد. برای رزرو نوبت و دریافت مشاوره با شماره درج شده در سایت لیلا مقاره عابد تماس بگیرید.

 

 

دیدگاه‌ها  
-1
به نقل از نازگل:
سلام آدرس مطبتون کجاست؟

با سلام.
آدرس و تلفن در انتهای صفحه درج شده است
تنگ کردن واژن بدون بازگشته ؟
-2
به نقل از هلما:
تنگ کردن واژن بدون بازگشته ؟

اگر زایمان طبیعی نداشته باشید خیر برنمیگرده
به تازگی زایمان کردم میتونم تنگ کردن واژن رو تست کنم؟
-1
به نقل از ستایش:
به تازگی زایمان کردم میتونم تنگ کردن واژن رو تست کنم؟

خیر-بطور میانگین 4-6 ماه بعد از زایمان مراجعه کنید
-1
مطالب مفیدی دارید...ممنونممم
به نقل از سحرناز:
مطالب مفیدی دارید...ممنونممم

بسیار خرسندیم از رضایت شما
سلام می خواستم بدونم مدت زمان عمل تنگ کردن واژن چقدره؟
سلام دوست عزیز. این عمل بسته به شیوه انجام آن می تواند زمان های متغیری داشته باشد، اما به طور معمول چیزی حدود یک ساعت زمان می برد.
برای کسب اطلاعات بیشتر با مطب دکتر لیلا مقاره عابد تماس حاصل فرمایید.
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول تنگ کردن واژن در اصفهان

بهترین دکتر برای تنگ کردن واژن در اصفهان کیست؟

دکتر لیلا مقاره عابد بهترین دکتر برای انجام عمل زیبایی واژن چون تنگ کردن واژن در اصفهان است

عمل تنگ کردن واژن در اصفهان به چه روش هایی انجام می شود؟

تنگ کردن واژن در اصفهان به روش جراحی و روش لیزر انجام می شود که هر کدام از روش ها مزایا و معایب مخصوص به خود را دارد.