اصفهان، شمس ابادی، چهاراه قصر، ساختمان رودكی، طبقه 3، مطب دكتر مقاره عابد
تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن در افزایش اعتماد به نفس زنان و اینکه رابطه جنسی لذت بخش تری داشته باشند، نقش پر رنگی دارد و به همین دلیل است که برخی از خانم ها این روش زیبایی را انجام می دهند. لیزر یکی از بهترین روش های تنگ کردن واژن به شمار می رود که چندین سال است از این روش استفاده می شود و از آنجایی که عوارضی ندارد، روز به روز به تعداد افرادی که که جذب این روش زیبایی می شوند افزوده می گردد. بسیاری از بانوان هستند که به دلیل زایمان طبیعی و یا رابطه جنسی مکرر، انعطاف واژن خود را به طور کلی از دست می دهند، بر همین اساس آنها می توانند با استفاده از لیزر تنگ کردن واژن انعطاف پذیری واژن شان را بازگردانند.

تنگ کردن واژن با لیزر

مزیت هایی که تنگ کردن واژن با لیزر دارد بسیار زیاد می باشد و اگر شما می خواهید این روش زیبایی را تجربه کنید باید با مزیت های آن آشنایی لازم و کافی به دست آورید. برخی از مهمترین مزیت های این روش زیبایی عبارت می باشد از:

 1. یکی از مهمترین و اصلی ترین مزیت هایی که تنگ کردن واژن با لیزر دارد و این مسئله برای خانم ها دارای اهمیت زیادی می باشد، این است که هیچ گونه درد و خونریزی در این روش احساس نخواهید کرد.
 2. بعد از اینکه شما از این روش زیبایی استفاده کنید، نیازی نیست استراحت نمایید و می توانید به فعالیت های روزمره زندگی تان ادامه دهید. در واقع برخی از افراد نگران هستند که بعد از انجام این روش زیبایی، باید استراحت کنند که این مسئله مهم نیست و شما می توانید بعد از لیزر به زندگی و کار خود رسیدگی نمایید.
 3. برخی از افراد شاید بر این باور باشند که بعد از تنگ کردن واژن با لیزر، امکان دارد که درد داشته باشند و به همین دلیل لازم باشد از آنتی بیوتیک استفاده کنند. این دسته از افراد باید بدانند هیچ نیازی به مصرف آنتی بیوتیک نخواهند داشت و آنها بدون مصرف کردن آنتی بیوتیک هم دردی نخواهند داشت.
 4. تنگ کردن واژن با لیزر نسبت به بسیاری از روش های دیگر مانند جراحی کردن واژن، هزینه کمتری دارد و به همین دلیل نیازی نیست شما هزینه بالایی را برای انجام دادن این روش زیبایی پرداخت کنید.
 5. اینکه تنها با استفاده از لیزر واژن شما تنگ تر شود یکی از مزیت های آن به شمار می رود، در صورتی که مزیت ها و کاربردهای دیگری هم دارد و آنها را در ادامه معرفی می کنیم.

تنگ کردن واژن با لیزر

کاربرد لیزر برای تنگ کردن واژن و دیگر موارد

همانطور که بیان نمودیم، شما با استفاده از لیزر نه تنها تنگ کردن واژن خود را تجربه خواهید کرد، بلکه متوجه مزیت ها و کاربردهای دیگر آن هم می شوید که آنها عبارت هستند از:

 1. رفع گشادی واژن یکی از مهمترین کاربردهای آن به شمار می رود که خانم ها بیشتر به همین دلیل از این روش زیبایی استفاده می کنند.
 2. برخی از خانم ها امکان دارد در واژن خود احساس سوزش و یا خشکی داشته باشند که باید بدانند با استفاده از لیز می توانند آن را درمان کنند.
 3. درمان بی اختیاری ادرار، از دیگر کاربردهای تنگ کردن واژن با لیزر می باشد. برخی از خانم ها که سنشان بالاتر می رود امکان دارد به افتادگی رحم دچار شوند، که همین امر موجب بی اختیاری ادرار آنها می شود که آنها با استفاده از لیز می توانند خود را درمان کنند.

مقایسه تنگ کردن واژن با لیزر نسبت به روش های جراحی

اینکه بسیاری از خانم ها برای تنگ کردن واژن خود به سراغ جراحی می روند با اینکه مزیت های مربوط به خودش را دارد، ولی باید بدانید عوارض این روش نسبت به لیزر بسیار بیشتر است. اگر بخواهیم این دو روش را با یکدیگر مقایسه کنیم، تا شما به خوبی بتوانید متوجه شوید کدام روش ها برای شما مناسب تر است باید بیان کنیم که:

 • در روش تنگ کردن واژن با لیزر، شما هیچ گونه آسیب و یا خونریزی در واژن خود مشاهده نخواهید کرد. ولی در روش جراحی برای تنگ نمودن واژن، بدون شک شما با خونریزی و برش مواجه خواهید شد. بنابراین اگر قصد دارید واژن خود را تنگ تر کنید ولی از خونریزی و یا برش آن در هراس هستید، باید بدانید که لیزر بهترین انتخابی می باشد که شما می توانید داشته باشید.
 • اگر برای تنگ کردن واژن خود از لیزر استفاده کنید، بسیار سریع نتیجه آن را مشاهده خواهید کرد و هیچ دردی را در ناحیه واژن خود احساس نخواهید کرد. البته در روش جراحی، درمان سریع نمی باشد و مدت زمان مشخصی طول می کشد تا عمل زیبایی شما انجام شود. همچنین احتمال دارد که در واژن خود احساس درد داشته باشید و اگر هم از آمپول های بی حسی استفاده شود، بعد از رفع بی حسی آن، شما احساس درد خواهید داشت.
 • دوران نقاهت تنگ کردن واژن با لیزر، بسیار کوتاه می باشد و شما در مدت زمان بسیار کمی بهبود پیدا خواهید کرد. ولی اگر شما از روش جراحی استفاده کنید، بدون شک باید بیشتر مراقبت خود باشد و مدت استراحت مشخص شده ای را پزشک برای شما تعیین می کند.
 • با استفاده از لیزر تنگ کردن واژن در عمق واژن انجام می شود، چرا که اشعه لیزر تا عمق آن به خوبی می رسد، ولی اگر از روش جراحی استفاده شود بدون شک تا عمق واژن نفوذ نخواهد داشت و سطحی خواهد بود.
 • هزینه ای که شما برای روش لیزر پرداخت می کنید بسیار کمتر از هزینه ای می باشد که برای جراحی باید پرداخت نمایید. بنابراین اگر شما قصد انجام دادن این روش زیبایی با هزینه کمی را دارید بدون شک استفاده از لیزر بهترین انتخابی می باشد که شما می توانید داشته باشید.

تنگ کردن واژن

اقدامات بعد از تنگ کردن واژن با لیزر

همانطوری که بیان نمودیم، شما بعد از تنگ کردن واژن با لیزر نیازی به دوران نقاهت خاصی ندارید، ولی باید به برخی از نکات مهم توجه داشته باشید تا عمل شما به بهترین نحو ممکن انجام شده باشد و ماندگاری آن هم زیاد باشد. برخی از مراقبت هایی که شما باید بعد از عمل انجام دهید و به آنها اهمیت دهید عبارت می باشد از :

 1. شما باید تا دو هفته با همسر خود رابطه جنسی برقرار نکنید، چرا که هنوز بافت های واژن به خوبی به یکدیگر پیوند نخورده اند.
 2. اینکه شما کارهای سنگینی انجام دهید برایتان خطرناک است، باید بعد از تنگ کردن واژن با لیزر مدتی کارهای سنگین و دشوار انجام ندهید، چرا که امکان دارد به بافت های واژن شما آسیب وارد شود و آنها به خوبی جوش نخورند.
 3. برخی از خانم ها امکان دارد دچار سوزش شوند و در واژن خود احساس درد نمایند. آنها می توانند از بالشتک هایی که یخ دارند استفاده کنند و آنها را برای مدتی روی واژن خود قرار دهند. توصیه هایی که برای مراقبت از تنگ کردن واژن با لیزر وجود دارد و بسیار ضروری می باشد را پزشک به خوبی برای شما بیان می کند، ولی به طور کلی به مراقبت خاصی نیاز ندارد.