اصفهان، شمس ابادی، چهاراه قصر، ساختمان رودكی، طبقه 3، مطب دكتر مقاره عابد
عمل لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی در اصفهان یکی از عمل های زیبایی ناحیه تناسلی بانوان است، که ممکن است برای درمان برخی از مشکلات زنانه یا زیبایی بیشتر اندام تناسلی صورت گیرد. در عمل لابیاپلاستی، لابیاهای کوچک اندام تناسلی زنان که به دلایلی مانند زایمان، مشکلات هورمونی یا چاقی و لاغری های مکرر آویزان و تیره شده است، توسط جراحی یا لیزر کوچک شده و با این کار، ناحیه زیباتر می شود. عمل لابیاپلاستی توسط دکتر لیلا مقاره عابد برای شما عزیزان قابل انجام است. در ادامه این مقاله از سایت دکتر لیلا مقاره عابد بیشتر با عمل لابیاپلاستی اصفهان آشنا می شویم.

عمل زیبایی واژن در اصفهان

عمل زیبایی واژن

جراحی لبه های کوچک واژن می تواند بسیاری از مشکلات زنان، حتی مشکلات زناشویی و ناراحتی های حین مقاربت را کاهش دهد. بزرگی لابیاهای اندام تناسلی علاوه بر کاهش اعتماد به نفس خانم ها، می تواند عوارض جانبی دیگری چون:

 • درد و ناراحتی حین رابطه جنسی
 • عدم خروج ترشحات واژن و افزایش احتمال عفونت زنانه
 • ناراحتی، احساس درد و کشیدگی در هنگام پوشیدن لباس های زیر تنگ
 • درد و سوزش هنگام فعالیت های شدید بدنی مثل ورزش و دوچرخه سواری
 • انحراف جریان ادرار و پخش شدن آن

همه مشکلات بیان شده به راحتی با یک عمل سرپایی، با کمترین درد و خونریزی قابل حل است. اگر شما هم دچار یکی از مشکلات بالا هستید، حتما به عمل لابیاپلاستی فکر کنید.

لابیاپلاستی در اصفهان چقدر طول می کشد؟

مدت زمان عمل لابیاپلاستی را نمی توان به طور دقیق مشخص نمود. زمان این عمل بسته به نوع جراحی مورد نیاز، متفاوت است و به طور تقریبی 15 دقیقه طول می کشد.

عمل زیبایی واژن

بهترین روش برای عمل لابیاپلاستی چیست؟ لیزر یا جراحی؟

لابیاپلاستی اصفهان نی نی سایت به دو روش جراحی و لیزر انجام می شود. در روش لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا همزمان با برش لابیاها، پیش گیری از خونریزی نیز انجام می گیرد به همین دلیل به این روش، عمل بدون بخیه نیز می گویند. اما باید به این نکته توجه نمود که عمل لابیاپلاستی با لیزر تنها برای مواردی است که 0.5 تا 1 سانتی متر از لابیا نیاز به برش و برداشت دارد. در موارد دیگر باید حتما جراحی و برش بدون لیزر انجام شود. لازم به ذکر است برای عمل لابیاپلاستی علاوه بر بی حسی موضعی، از گاز انتونكس نیز برای بی دردی استفاده می شود.

آیا دختران باکره نیز می توانند عمل لابیاپلاستی را انجام دهند؟

بسیاری از دوشیزگان نیز با اطلاع از فواید این عمل زیبایی، تمایل برای انجام آن و زیباتر شدن ناحیه تناسلی خود دارند اما نگران بکارت خود هستند. دختران باکره باید بدانند که این عمل لابیاپلاستی برای دختر باکره به هیچ عنوان آسیب ا نیست و تنها در بخش بیرونی این ناحیه، برش و جراحی صورت می گیرد و اثری بر واژن و پرده بکارت ندارد. برای انجام این عمل می توانید به مطب بهترین دکتر لابیاپلاستی در اصفهان، دکتر لیلا مقاره عابد مراجعه نمایید.

هزینه عمل لابیاپلاستی چقدر است؟ آیا بیمه هزینه آن را پرداخت می کند؟

هزینه عمل زیبایی واژن در اصفهان متغیر است و بسته به میزان برش و نوع جراحی، توسط پزشک مشخص می شود. بسیاری از خانم ها درباره شرایط بیمه ای این عمل سوال دارند. باید گفت که هزینه لابیاپلاستی اصفهان توسط بیمه تحت پوشش قرار نمی گیرد. شرکت های بیمه ای این عمل را جز عمل های زیبایی طبقه بندی می کنند و به این دلیل هزینه ای از طرف آن ها برای این عمل پرداخت نمی شود.

لابیاپلاستی در اصفهان

نکات مهم برای سپری کردن دوران نقاهت عمل لابیاپلاستی

مراقبتهای  بعد از عمل لابیاپلاستی برای گرفتن نتیجه بهتر، کاهش درد و پیشگیری از خونریزی احتمالی مهم هستند:

 • حداقل تا 24 ساعت بعد از عمل استراحت کنید.
 • از کمپرس سرد بر روی ناحیه جراحی استفاده نمایید.
 • تا 4 هفته بعد از عمل نباید مقاربت و روابط جنسی داشته باشید.
 • از پوشیدن لباس زیر و شلوارهای تنگ خودداری کنید.
 • وجود خونریزی جزئی در دوران نقاهت عادی است اما اگر خونریزی و درد شما زیاد و غیر قابل تحمل شد، باید به پزشک مراجعه کنید.
 • از استعمال انواع پماد، کرم و شوینده هایی که توسط پزشک تجویز نشده، خودداری کنید.
 • با رعایت رژیم غذایی مناسب از ابتلا به یبوست پیش گیری کنید.
 • از مواد غذایی که باعث التیام زخم می شود، استفاده کنید. ماهی، میوه و سبزیجات تازه را در رژیم غذایی خود افزایش دهید.
 • از انجام فعالیت های بدنی شدید مثل ورزش خودداری کنید.

بسیاری از خانم ها باورهای غلطی درباره عمل لابیاپلاستی دارند و از این رو با مشکلاتی که لابیاهای بزرگ و آویزان برای آن ها ایجاد می کند، از این عمل ترس دارند. باورهای غلطی چون درد زیاد بعد از عمل، خونریزی زیاد حین عمل و طولانی بودن زمان عمل که باعث می شود که از انجام این عمل صرف نظر کنند. همان طور که در این مطلب خواندید همه این باورها نادرست است. اگر دوست دارید ناحیه تناسلی زیبایی داشته باشید باید بدانید که عمل لابیاپلاستی در اصفهان یک عمل ساده و راحت است که شما می توانید به راحتی آن را انجام دهید تا ناحیه تناسلی زیبایی داشته باشید.

عمل لابیاپلاستی با لیزر در اصفهان

انجام عمل لابیا پلاستی با لیزر به مراتب بهتر است، زیرا در عمل های زیبایی نتیجه کار باید تمیز و دلخواه باشد. انجام عمل زیبایی واژن به وسیله لیزر، باعث می شود برش ها زیباتر شوند زیرا لیزر دقت بالایی در این زمینه دارد. از دیگر مزایای لابیاپلاستی با لیزر می توان به کم شدن زمان نقاهت پس از عمل اشاره کرد. به طور کلی انجام عمل لابیا پلاستی با لیزر یا جراحی به میزان بزرگی و دفورمتی لابیا وابسته است، اما اگر می توانید این عمل را با لیزر انجام دهید، حتما واژن خود را به دست لیزر بسپارید تا نتیجه مطلوب تری را به دست آورید.

یکی از صفحات پر بازدید در نی نی سایت به عنوان مرجعی برای مسائل مرتبط با بانوان، صفحه ای تحت عنوان لابیاپلاستی دراصفهان است که افراد مختلف اطلاعات خود در این زمینه را با دیگران به اشتراک گذاشته اند، اما معمولا درباره هزینه عمل لابیاپلاستی در اصفهان صحبت چندانی نشده و افراد بیشتر به معرفی پزشکان و بیان تجربه های خود پرداخته اند. اگر به دنبال استعلام هزینه عمل لابیاپلاستی در اصفهان نی نی سایت هستید به شما توصیه می کنیم اطلاعات مورد نیاز خود را مستقیما از طریق تماس با مطب دکتر لیلا مقاره عابد بدست بیاورید.
کم شدن مدت نقاهت پس از عمل با لیزر، به این میزان است که بسیاری از افراد می توانند تنها نیم ساعت پس از عمل، بدون هیچ مشکل و درد و خونریزی به منزل برگردند. البته این مورد هم به آستانه تحمل درد هر فرد بستگی دارد، اما در اکثر موارد به این صورت است. از دیگر مزایای بسیار مهم لابیاپلاستی با لیزر این است که در اغلب موارد احتیاجی به بخیه زدن نیست، حتی اگر فردی نیاز به بخیه پیدا کند، تنها با یکی دو بخیه مشکل حل می شود. البته این روش برای همه خانم ها مناسب نیست و یک متخصص جراحی زنان باید تشخیص بدهد که انجام این عمل برای شما با لیزر بهتر است و یا با جراحی. بنابراین شما می توانید به یک فرد متخصص در این حوزه مراجعه کنید و بهترین راهکارها را از ایشان دریافت کنید. دکتر لیلا مقاره عابد یکی از برترین و حاذق ترین پزشک ها در این زمینه هستند و در این راه سال ها تجربه کسب کرده اند و عمل های بسیار موفقی را پشت سر گذاشته اند. دستگاه های مورد استفاده برای لابیاپلاستی در این مطب از به روز ترین دستگاه های دنیا هستند. درباره عمل لابیاپلاستی برای دختر باکره در این مقاله بخوانید.

دیدگاه‌ها  
2
0
# سیما 1399-11-21 13:01
لابیاپلاستی درد داره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
2
0
# ادمین 1399-11-21 13:04
به نقل از سیما:
لابیاپلاستی درد داره؟

میزان دردی که احساس می کنید به آستانه تحمل شما در مقابل درد بستگی دارد. معمولا عمل دردناکی نیست.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1
0
# shadi 1399-11-21 13:05
متن بسیار جامع و کاملی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1
0
# ادمین 1399-11-21 13:06
به نقل از shadi:
متن بسیار جامع و کاملی

ممنون از توجه شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
2
0
# سمیه 1399-11-21 13:10
زایمان طبیعی داشتم بخیه پرینه باز شده و مجددا بخیه نشد. کاندیدی این عمل هستم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
2
0
# ادمین 1399-11-21 13:12
به نقل از سمیه:
زایمان طبیعی داشتم بخیه پرینه باز شده و مجددا بخیه نشد. کاندیدی این عمل هستم؟

با سلام خدمت شما مادر عزیز-بله-لابیاپلاستی و پرینورافی را باید بصورت همزمان انجام بدهید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# فرنوش 1400-11-12 10:01
لطفا یه مرکز خوب برای انجام عمل لابیاپلاستی در اصفهان بهم معرفی می کنید؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# ادمین سایت 1400-11-12 10:02
به نقل از فرنوش:
لطفا یه مرکز خوب برای انجام عمل لابیاپلاستی در اصفهان بهم معرفی می کنید؟

کلینیک دکتر مقاره یکی از بهترین مراکز برای انجام عمل لابیاپلاستی در اصفهان است برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نوبت ویزیت با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول لابیاپلاستی

لابیاپلاستی درد داره؟
میزان دردی که احساس می کنید به آستانه تحمل شما در مقابل درد بستگی دارد. معمولا عمل دردناکی نیست.
هزینه عمل لابیاپلاستی چقدر است؟ آیا بیمه هزینه آن را پرداخت می کند؟