آدرس مطب: اصفهان، شمس آبادی، چهاراه قصر، ساختمان رودكی، طبقه 3، مطب دكتر مقاره عابد

تلفن مشاوره: 09137281060

تلفن های نوبت دهی: 09137281050 | 03132346996 | 03132336656

ساعات کاری مطب: صبح 8 الی 12:30 و بعدازظهر 14 الی 20

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره فوق تخصص زنان و زایمان

در بین اتاق های معاینه خصوصی ترین اتاق هایی که می توان از آن نام برد اتاق معاینه برای متخصصین زنان و زایمان می باشد. جزئیات ناخوشایند مانند اسپکولوم و سوالاتی در زمینه رابطه جنسی می تواند موجب نا آرامی بیماران شود. واقعیت امر این است که جزئیات نقش مهمی در ارزیابی سلامت و ارتقای سلامت شما دارند. دکتر زنان اصفهان می بایست توانایی تشخیص انواع بیماری های زنان را داشته باشند. شما می توانید با مراجعه به متخصص زنان در اصفهان مشکلات خود را بیان کنید. د رهنگام مراجعه به پزشک شما می بایست آمادگی معاینه خصوصی ترین بخش های بدنتان توسط دکتر را داشته باشید و از این فرآیند ترس نداشته باشید.

بهترین متخصص زنان و زایمان در اصفهان چه کسی است؟ این سوالی است که تعداد زیادی از زنان اصفهانی به دنبال یافتن پاسخ آن هستند. پاسخ این سوال از آن جهت حائز اهمیت می باشد که مراجعه به پزشکی که تجربه کافی در زمینه زنان و زایمان نداشته باشد نه تنها به بهبود اوضاع جسمی شما کمک نخواهد کرد بلکه می تواند اثرات منفی روی سلامت شما بگذارد. دکتر لیلا مقاره عابد از بهترین جراح زنان در اصفهان به شمار می رود. با تجربه فراوانی که دکتر مقاره عابد در زمینه زنان و زایمان دارد تشخیص بیماری های مرتبط با دستگاه تناسلی زنان به راحتی امکان پذیر است.

زمان های تماس با شماره تلفن فوق تخصص زنان و زایمان

خیلی از خانم ها حتی برای یک بار هم به تماس با بهترین متخصص زنان اصفهان فکر نکرده اند چرا که گمان می کنند از نظر جسمی در وضعیت مطلوبی قرار دارند. بهتر است بدانید بعضی از مشکلات مربوط به زنان هیچ نشانه خاصی ندارد و ممکن است تعداد زیادی از خانم ها به آن مبتلا شوند و سالیان بعد در حالی که این بیماری پیشرفت زیادی کرده است متوجه این اتفاق شوند. بنا براین در صورتی که به طور منظم توسط دکتر زنان دراصفهان معاینه شوید از بیماری هایی که ممکن است در آینده به آن مبتلا شوید پیشگیری شود. همشهریان اصفهانی و یا عزیزانی که از سایر شهرستان ها به دنبال دریافت نوبت از دکتر زنان خوب در اصفهان هستند می توانند تجربه معاینه توسط خانم دکتر لیلا مقاره عابد را داشته باشند. شما می توانید برای دریافت نوبت، مشاوره، معاینه و ... راه های ارتباطی که در همین صفحه قابل مشاهده است را دنبال کنید. به امید روزی که هیچ کس از معاینه متخصص زنان در اصفهان ترس نداشته باشد و سلامت زنان جدی تلقی شود.