پلاسما تراپی واژن در اصفهان

شاید شما نیز تا به حال در مورد پلاسما تراپی شنیده باشید اما می دانید که کاربرد دستگاه دی بی دی پلاسما چیست؟ پلاسما تراپی یک فناوری مرتبط با علم پزشکی است که با استفاده از آن پزشکان متخصص برای درمان میکروب ها، زخم ها و بیماری های نواحی مختلف بدن تلاش می کند. این تکنیک با تاثیر بیش از 99% بهترین روش برای از بین بردن میکروب های ناحیه تناسلی زنان به حساب می آید.

پلاسما تراپی واژن چیست؟

پلاسما تراپی واژن یک تکنیک برای از بین بردن میکروب های ناحیه تناسلی است. در این روش جریان خون و تکثیر سلول های تقویت شده، زخم ها و عفونت های پوستی با سرعت بیشتری ترمیم می شوند. از آنجایی که پلاسما تراپی یک روش غیر تهاجمی برای درمان به حساب می آید امروزه استفاده از این روش یکی از بهترین راه های درمانی است. شما می توانید با مراجعه به کلینیک دکتر لیلا مقاره عابد اصفهان با استفاده از روش پلاسماتراپی واژن درمان خود را آغاز کنید. 

دلایل نیاز به پلاسما تراپی چیست؟

پلاسما تراپی مزایای درمانی زیادی را شامل می شود. از این روش می توان برای درمان موارد زیر استفاده کرد:

  1. خشکی واژن
  2. احساس تحریک ، سوزش و خارش در نواحی مختلف واژن
  3. زخم دهانه رحم
  4. التهاب و تورم واژن که منجر به روابط دردناک می شود
  5. روشن سازی واژن
  6. مبارزه با سلول سرطانی در فرد و ...

پلاسما تراپی واژن

فواید دستگاه پلاسما سرد

همانطور که در بالا اشاره کردیم پلاسما تراپی برای درمان عفونت ها و قارچ های ناحیه تناسلی یک روش عالی به حساب می آید. پلاسما سرد یکی از جایگزین های عالی برای آنتی بیوتیک ها است، به تکثیر سلول های ناحیه و تقویت روند ترمیم زخم کمک می کند و باعث جوانسازی واژن می شود. با استفاده از دستگاه پلاسما سرد علائم HPV و HSV بهبود پیدا کرده، زخم های دهانه رحم درمان می شود، PH ناحیه تناسلی تنظیم شده و بهبود عملکرد جنسی را با خود به همراه دارد.

مراقبت های بعد از پلاسما تراپی واژن

اولین نکته ای که باید پس از پلاسما تراپی بدانید این است که پوست خارجی واژن شما حالت پوسته پوسته می شود، به هیچ عنوان نباید این پوست ها را بکنید، تا یک روز کامل از حمام و شستن واژن خودداری کنید، به هیچ عنوان به استخر نروید، تا زمان بهبود ورزش های سنگین را کنار بگذارید (زمان درمان با توجه به نیاز بیمار متفاوت است، پزشک متخصص شما را در این خصوص به طور کامل راهنمایی می کند)، تا 3 هفته از روابط جنسی دوری کنید و از پانسمان محل پرهیز کنید.

در صورت وجود هرگونه سوال در رابطه با مراقبت های بعد از پلاسما تراپی واژن، با شماره های کلینیک دکتر مقاره عابد در اصفهان تماس بگیرید یا سوال های خود را در این رابطه در بخش نظرات پایین همین مطلب درج کنید. کارشناسان ما پاسخگوی تمامی سوالات شما در رابطه با پلاسماتراپی واژن در اصفهان هستند.

هزینه پلاسما تراپی واژن در اصفهان

با توجه به نوع نیاز و جلساتی که فرد برای پلاسما تراپی نیاز دارد هزینه برای هر کس متفاوت خواهد بود. برای اطلاع دقیق از هزینه پلاسما تراپی ابتدا شما باید توسط متخصص زنان و زایمان معاینه شده و پس از شناسایی بیماری هزینه برای شما برآورد خواهد شد.

شما می توانید با مراجعه به مطب دکتر مقاره عابد در اصفهان پس از انجام معاینه، از هزینه پلاسماتراپی واژن مطلع شوید. 

نوشتن دیدگاه