اصفهان، شمس ابادی، چهاراه قصر، ساختمان رودكی، طبقه 3، مطب دكتر مقاره عابد
تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

میزان و کیفیت لذت جنسی از روابط بین شرکای جنسی در تمامی افراد یکسان نیست و به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله فاکتورهایی که می تواند بر کیفیت رابطه جنسی و ارگاسم اثر گذار باشد، عبارتند از: سن، سلامت جسمی طرفین، کیفیت رابطه، عوامل روحی و روانی. زیبایی و سلامت اندام جنسی طرفین نیز می تواند از جمله عواملی باشد که بر رضایتمندی طرفین از رابطه اثر دارد. لابیاپلاستی یکی از اعمال جراحی است که به منظور زیباسازی ناحیه تناسلی در خانم ها مورد استفاده قرار می گیرد. لابیا پلاستی برای حذف چین و چروک، برداشتن پوست اضافه و اصلاح لابیاهای بزرگ و به طور کلی برطرف نمودن ایرادات ظاهری ناحیه لابیا کاربرد دارد. زیبایی ناحیه تناسلی از مواردی است که می تواند از نظر روانی بر کیفیت رابطه اثر گذاشته و موجب افزایش میل جنسی طرفین گردد. عدم رضایت بانوان از شکل ظاهری اندام جنسی باعث کاهش اعتماد به نفس و در نهایت بروز مشکلات مختلف در برقراری رابطه جنسی می شود. این افراد پس از انجام عمل لابیاپلاستی اعتماد به نفس از دست رفته خود را مجددا بدست آورده و با اشتیاق بیشتری به برقراری ارتباط جنسی می پردازند. اگر شما خواستار دریافت خدمات لابیاپلاستی در اصفهان هستید می توانید به کلینیک دکتر لیلا مقاره عابد مراجعه نمایید. 

آیا جراحی زیبایی واژن موجب آسیب به ناحیه کلیتوریس می شود

یکی از سوالاتی که برای خانم های خواهان انجام عمل لابیاپلاستی مطرح است اینکه آیا جراحی زیبایی واژن موجب آسیب به ناحیه کلیتوریس می شود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت در صورتی که عمل لابیاپلاستی توسط پزشک متخصص و مجرب که به آناتومی بدن واقف بوده و مهارت کافی در انجام کار خود داشته باشد، انجام شود به هیچ وجه به ناحیه کلیتوریس آسیبی وارد نمی کند. شما عزیزان می توانید برای انجام لابیاپلاستی در اصفهان به مطب دکتر مقاره عابد مراجعه کنید. لازم به ذکر است برخی از افراد سودجو که خود را به عنوان پزشکان متخصص در این زمینه معرفی می کنند با دریافت مبالغ کم که می تواند وسوسه برانگیز باشد، مبادرت به انجام عمل لابیاپلاستی نموده که می تواند برای فرد عوارض جدی به همراه داشته باشد. توصیه ما به شما عزیزان این است که برای دریافت خدمات زیبایی به کلینیک ها و مراکز معتبر مراجعه نمایید و سلامتی و زیبایی خود را به تاراج ندهید. در کلینیک دکتر مقاره عابد خدمات لابیاپلاستی با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای زیباجویان عزیز انجام می شود.

آیا جراحی زیبایی واژن موجب آسیب به ناحیه کلیتوریس می شود  

آیا می توان با جراحی لابیاپلاستی مشکل به ارگاسم نرسیدن را برطرف نمود

برای برخی از افرادی که با دلایل مختلف امکان رسیدن به ارگاسم را ندارند این سوال به وجود آمده که چگونه می توانند مشکل نرسیدن به ارگاسم را حل کنند و دوباره لذت یک رابطه جنسی خوب و باکیفیت را تجربه کنند؟ عدم رسیدن به ارگاسم دلایل گوناگونی دارد که برای حل این مشکل باید به بررسی و رفع دلیل پیدایش آن پرداخت. گاهی عدم ارگاسم با دلایل روحی و روانی ارتباط دارد ولی در برخی موارد علت آن بر هم خوردن آناتومی اندام جنسی است برای مثال عواملی چون عفونت های مکرر، زایمان، فرسودگی بافت واژن، عدم تعادل در بافت مخاطی و خشکی واژن می تواند باعث عدم رسیدن به ارگاسم باشد که در این گونه موارد می توان با انجام عمل لابیاپلاستی، لذت یک رابطه خوب و با کیفیت به فرد هدیه داد.
دکتر لیلا مقاره عابد از بهترین دکتر لابیاپلاستی در اصفهان است که خدمات مربوط به جراحی زیبایی واژن در اصفهان را با کیفیت بالا و هزینه های مناسب در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

 

نوشتن دیدگاه