اصفهان، شمس ابادی، چهاراه قصر، ساختمان رودكی، طبقه 3، مطب دكتر مقاره عابد
چند روز بعد از عمل لابیا بخیه ها میوفته

عمل لابیاپلاستی یکی از جراحی های پر طرفدار در میان بانوان است که اغلب از آن به عنوان یک جراحی خطرناک یاد می شود. این کار به صورت ظریف و با استفاده از بی حسی انجام می شود و در پاره ای از اوقات با عوارضی همراه است. یکی از نکاتی که در این زمینه همواره ذهن افراد را درگیر کرده این است که چند روز بعد از جراحی بخیه ها شروع به افتادن می کنند و این امر به چه صورت اتفاق می افتد.
عمل لابیاپلاستی چنانچه به روش جراحی انجام شود، نیازمند به بخیه است که برخی اوقات این بخیه ها توسط جراح برداشته ميشود و برخی نیز به صورت خود به خود شروع به ریزش می کنند. بخیه ها معمولا بعد از ٥تا٧روز برداشته ميشود و این امر در افراد مختلف امری متغیر می باشد. در صورتی که این جراحی با استفاده از لیزر انجام شود نیازی به بخیه و کشیدن آن نیست. شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره در مورد مراقبت های بعد از عمل لابیا با کلینیک دکتر لیلا مقاره عابد تماس حاصل نمایید.

چند روز بعد از عمل لابیا بخیه ها میوفته

مراقبت از بخیه ها بعد از عمل لابیاپلاستی

به طور کلی نخ هایی که در طی عمل لابیاپلاستی مورد استفاده قرار می گیرد دارای انواع مختلف پلی پروپیلن، نخ کرومیک و... می باشد. توصیه می شود در زمان جراحی به گونه ای بخیه انجام شود که هیچگونه کششی در بریدگی ها ایجاد نشود. یکی از نکات قابل توجه در این زمینه هزینه و قیمت نخ بخیه است که باید برای مراجعه کنندگان به صرفه باشد، به عبارتی می توان گفت نخ بخیه از قیمت های مختلف و متنوع برخوردار است و باید به گونه ای باشد که فاقد مواد تشکیل دهنده خطرناک باشند.
مراقبت از بخیه ها امری مهم و اساسی پس از عمل لابیاپلاستی است به گونه ای که باید از نشستن و خوابیدن بر روی آن به صورت جدی خودداری شود. جوش خوردن بخیه ها در طی عمل لابیاپلاستی به عوامل و اسباب مختلف همچون وضعیت بافت واژن، وضعیت جسمانی، تغذیه و... بستگی دارد، به هر اندازه سن فرد بالاتر باشد این امر به صورت کندتر و آهسته تر رخ می دهد. افراد در این دوره باید به تغذیه خود توجه اساسی داشته باشند و چنانچه مواد مصرفی آنها دارای پروتئین باشد زخم ها سریع تر و آسان تر بهبود می یابند.
برخی خوراکی ها که دارای مقادیری از ویتامین a و c هستند می تواند به بهبود بخیه ها کمک کنند و عمل جوش خوردن آنها را تسریع بخشند. نوع دوخت بخیه ها امری مهم است و باید متناسب با برش هایی باشد که در آن ناحیه ایجاد می شود، در این صورت بخیه ها با التهاب کمتری همراه می شوند و جای آنها پس از مدتی به صورت کامل محو و ناپدید می شود.

برای انجام عمل لابیا پلاستی می توانید به مطب بهترین دکتر برای عمل لابیا در اصفهان، دکتر مقاره عابد مراجعه نمایید.

چند روز بعد از عمل لابیا بخیه ها میوفته

مدت زمان جوش خوردن بخیه بعد از عمل لابیاپلاستی واژن

با توجه به مطالب فوق الذکر بخیه ها به دو صورت جذبی و غیر جذبی می باشند که در هر دو مورد فرد باید تمامی مراقبت ها را به خوبی انجام دهد. یکی از نکات و موارد مهم در حیطه عمل لابیاپلاستی مدت زمان جوش خوردن بخیه هاست که برای افراد دارای اهمیت فوق العاده ای است.
از نکات مهم که در جوش خوردن بخیه ها و مدت زمانی که برای آن در نظر گرفته شده، نحوه مراقبت از آنهاست که تاثیر بسزایی در روند بهبودی دارد. فرد در این دوره باید از انجام کارهای سنگین، که ممکن است منجر به بازشدن و آسیب رسیدن به بخیه ها شود خودداری کند. محقق شدن نتیجه مطلوب در پی این جراحی تا حد زیادی بستگی به انتخاب پزشک و تخصص وی دارد به همین سبب توصیه می شود پیش از اقدام به این کار از جزئیات آن اطلاع کسب نمایید و سپس این جراحی را انجام دهید.
در نهایت باید گفت که رعایت کلیه این نکات پیرامون جراحی و مراقبت های پیش و پس از آن، سبب می شود نتیجه عمل لابیاپلاستی مطلوب و ثمربخش باشد و رضایت افراد را به دنبال داشته باشد. همچنین این مراقبت ها نسبت به دیگر جراحی ها، تهاجم به مراتب کمتری دارد و عدم وجود عوارض جانبی پس از این کار، از نقاط مثبت آن به شمار می رود و همین امر سبب شده به صورت چشمگیری مورد استقبال افراد قرار بگیرد. افرادی که همواره به دنبال بهترین و موفیت آمیزترین عمل لابیاپلاستی در اصفهان هستند برای اطلاعات بیشتر می توانند با بهترین جراح زیبایی زنان در تماس باشند و از صفر تا صد این اقدام آگاه شوند.


خواندن این مقالات را نیز به شما توصیه می کنیم.

مراقبتهای بعد از عمل لابیاپلاستی

عفونت بعد از عمل لابیاپلاستی

درد بعد از عمل لابیاپلاستی

تجربه عمل لابیاپلاستی

نوشتن دیدگاه