اصفهان، شمس ابادی، چهاراه قصر، ساختمان رودكی، طبقه 3، مطب دكتر مقاره عابد
پرسش و پاسخ درباره سفیدی واژن با لیزر

روشن سازی واژن یکی از رایج ترین عمل های زیبایی زنان است که این روزها بسیاری از مراجعان به دنبال آن هستند. لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی بهترین روش درمان تیرگی واژن است. با ما در این مطلب همراه باشید تا به رایج ترین سوالات و پاسخ های سفیدی واژن با لیزر جواب دهیم. برای کسب اطلاعات تکمیلی در رابطه با لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا در اصفهان می توانید به سایت دکتر لیلا مقاره عابد مراجعه کنید. 

سوالات رایج سفیدی واژن با لیزر

 1. آیا سفید کردن واژن با لیزر یک روش دائمی است؟
  این روش درمانی ماندگاری بالایی دارد. نمی توان گفت که همیشگی است و ناحیه تناسلی شما را برای همیشه روشن می کند، زیرا تیرگی واژن در گرو عوامل بسیار زیادی است و ممکن است با وجود هر یک از آن عوامل، واژن مجددا به سمت تیره شدن پیش برود. اما می توان با تقریب بسیار خوبی گفت که رفع تیرگی واژن با لیزر دوام و ماندگاری بسیار خوبی دارد.
 2. آیا سفیدی واژن با لیزر درد دارد؟
  خیر. در این روش به دلیل استفاده از کرم های بی حس کننده موضعی هیچ گونه دردی را احساس نمی کنید، زیرا با بی حس شدن اعصاب ناحیه واژینال پیام درد به مغز شما منتقل نمی شود. بنابراین با قاطعیت می توان گفت که لیزر درمانی برای رفع تیرگی واژن به هیچ وجه درد ندارد.
 3. تعداد جلسات مورد نیاز برای سفید کردن واژن با لیزر چقدر است؟
  تعداد جلسات مورد نیاز شما بسته به تیرگی ناحیه واژینال می تواند متغیر باشد. این تعداد می تواند بین یک الی 5 جلسه در نظر گرفته شود، اما باز هم نمی توان با قطعیت تضمین کرد که در این مدت تیرگی واژن به طور کامل برطرف می شود. بهتر است به پزشک خود اعتماد کنید و روند بهبود و رفع تیرگی را تا برطرف شدن کامل آن ادامه دهید.
 4. از چه دستگاهی برای سفید کردن واژن استفاده می شود؟
  لیزر مونالیزا تاچ یکی از بهترین دستگاه های موجود در دنیا است که برای سفید کردن واژن می توان از آن استفاده کرد. لیزر ژولیت هم بسیار محبوب است و برای برخی افراد پیشنهاد می شود. اما این که کدام یک از این دو روش برای شما مناسب تر است به نظر پزشک شما بستگی دارد؛ بنابراین پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بهترین دستگاه سفید کردن واژن با ما در کلینیک زنان دکتر لیلا مقاره عابد تماس بگیرید.
 5. آیا لیزر روشن سازی واژن در زمان بارداری مانعی دارد؟
  هرچند انجام لیزردرمانی در ماه دوم بارداری ضرری ندارد، اما در کل بهتر است در زمان بارداری از انجام عمل های زیبایی اجتناب کنید. توصیه ما این است که این عمل را پیش از بارداری یا بعد از آن انجام دهید تا از بروز مشکلات نادر احتمالی جلوگیری کنید.

 سوالات رایج سفیدی واژن با لیزر

پرسش و پاسخ سفیدی واژن با لیزر

 1. مدت زمان انجام لیزر روشن کردن واژن چقدر است؟
  این عمل حدودا پانزده دقیقه زمان می گیرد، اما پیش از آن لازم است تا به مدت بیست دقیقه پماد بی حسی موضعی را روی محل لیزر قرار دهیم تا ناحیه واژن بی حس شود. بنابراین با در نظر گرفتن ساعت رفت و آمد، آماده سازی و انجام لیزردرمانی بهتر است چیزی حدود یک ساعت و نیم الی دو ساعت را در نظر داشته باشید.
 2. بعد از انجام لیزر درمانی برای رفع تیرگی واژن چه مراقبت هایی را باید انجام داد؟
  بعد از درمان تیرگی با لیزر باید به مدت چند روز از برخی داروهای موضعی استفاده کنید تا روند درمان و ترمیم بهتر پیش برود. گاهی بعد از لیزر رفع تیرگی واژن دچار احساس سوزش در محل لیزر می شوید. در چنین مواقعی استفاده از کمپرس سرد به شما کمک می کند.
 3. هزینه سفید کردن واژن با لیزر چقدر است؟
  هزینه این عمل به عواملی مثل میزان تیرگی واژن، تعداد جلسات مورد نیاز، دستگاهی که لیزردرمانی با آن انجام می شود و هزینه های پزشک، مطب یا کلینیک بستگی دارد. بنابراین می توان گفت که قیمت نهایی سفید کردن واژن با لیزر بعد از معاینه توسط پزشک و بررسی عوامل ذکر شده تعیین می شود. شما می توانید برای اطلاع از هزينه سفيد كردن واژن با ليزر در اصفهان با مطب دکتر لیلا مقاره عابد تماس حاصل فرمایید.
 4. عوارض سفید کردن واژن با لیزر چه هستند؟
  این روش، یک عمل بسیار ایمن و غیر تهاجمی است که با توجه به پیشرفت تکنولوژی با به روز ترین دستگاه ها انجام می شود. همچنین پزشکانی که این عمل را انجام می دهند، تبحر و مهارت کافی را در زمینه کار با این دستگاه ها دارند و بدون ایجاد کوچک ترین احساس درد یا ناراحتی سفیدسازی واژن را در زمانی کوتاه به پایان می برند. بنابراین به شما اطمینان خاطر می دهیم که این عمل به هیج وجه هیچ عوارضی را برای شما به همراه نخواهد داشت.
 5. آیا سفید کردن واژن برای همه افراد امکان پذیر است؟
  پاسخ به این سوال تا حد زیادی به سطح انتظار شما از لیزر روشن کردن واژن بستگی دارد. این را بدانید که اگر به صورت ژنتیکی پوست تیره ای داشته باشید یا با عفونت های ناحیه واژن درگیر باشید، نمی توانید انتظار معجزه داشته باشید. مهم ترین نکته این است که بدن خودتان را آن طور که هست دوست بدارید و این را فراموش نکنید که بخش زیادی از احساس ناخوشایند شما نسبت به بدن تان به خاطر وجود تبلیغات متعددی است که هر روز به صورت خودآگاه یا ناخودآگاه در معرض آن قرار می گیرید.

 پرسش و پاسخ سفیدی واژن با لیزر

 

پیشنهاد می کنیم اگر با رنگ واژن خود مشکل دارید، به مطب دکتر لیلا مقاره عابد مراجعه کنید تا بعد از معاینه توسط پزشک و در صورت نیاز دوره درمانی را آغاز کنید.

نوشتن دیدگاه