اصفهان، شمس ابادی، چهاراه قصر، ساختمان رودكی، طبقه 3، مطب دكتر مقاره عابد
هزينه سفيد كردن واژن با ليزر در اصفهان

تیرگی واژن خانم‌ها به دلایلی مانند تراشیدن مو بسیار شایع می‌باشد. این تیرگی‌ها با روش‌های سنتی و خانگی تا حدی قابل درمان می‌باشد و به توصیه‌های متفاوتی در این زمینه عمل می‌شود. اما اگر به دنبال یک روش درمانی قطعی و کاربردی باشیم استفاده از لیزر امروزه قطعی ترین و با کیفیت‌ترین روشی است که می‌توان با آن واژن را روشن نمود.
اندام‌هایی مانند واژن که در معرض رطوبت و نور کم باشد و در معرض فعل و انفعلات باکتریایی و قارچی بالایی قرار می‌گیرند. اصلاح مدام موهای واژن با استفاده وسایلی مانند تیغ و ژیلت، جنبه‌های ارثی و رنگ پوست، عدم رسیدگی به بهداشت ، اختلالات هورمونی در خانم ‌ها، بالا رفتن وزن، انواعی از بیماری‌ها و ... می‌تواند از عواملی باشد که باعث تیرگی واژن در خانم‌ها می‌باشد.

درمان تیرگی واژن 

همان طور که اشاره شد درمان تیرگی واژن در خانم‌ها با روش‌های زیادی تا حدی انجام پذیر است. به جرات می‌توان گفت هیچ‌کدام از مواردی که در منزل انجام می‌شود و برای روشن سازی کاربرد دارد تاثیر دائمی نخواهد داشت. یکی از مواردی که در طب سنتی برای روشن‌سازی واژن استفاده می‌شود استعمال ترکیب عسل و آبلیمو و یا عسل و گلاب می‌باشد. استفاده از این موارد دارای تاثیرات اندکی و تا مدت زمان مشخصی است. اما هیچ تاثیر مداوم و دائمی از تجویز‌های خانگی برای سفید کردن واژن دیده نشده است. استفاده از کرم‌هایی که بصورت شیمیایی تولید می‌شوند و در بازار موجود می‌باشند نیز دارای تاثیر موقتی است. این کرم‌ها به دلیل داشتن انواع مواد شیمایی در ساختار خود برای استفاده در اندام حساسی مانند واژن توصیه نمی‌شوند.

روشن سازی واژن با لیزر

امروز نفش لیزر در درمان بسیاری از بیماری‌ها و عمل‌های مربوط به زیبایی محرز شده است و نمی‌توان منکر آن شد. ذهنیتی که باعث می‌شد لیزر را یک وسیله دردناک برای انجام عمل‌های زیبایی دانست منقضی شده است و امروزه با استفاده از لیزر انجام عمل‌های درمانی و زیبایی به سادگی امکان‌پذیر شده است. استفاده از لیزر برای روشن سازی واژن در کمتر از یک ساعت انجام خواهد گرفت و نتایج حاصل از آن را می‌توان ظرف ده روز مشاهده کرد. در این روش اشعه لیزر با پیدا کردن فولیکول‌ها و رنگ دانه‌های سیاه و تیره باعث از بین بردن و کمرنگ شدن آن‌ها خواهد شد. با توجه به معاینه اولیه و میزان تیرگی پزشک می‌تواند تعداد جلسات درمان را به شما اعلام کند. آنچه در این روش قطعی است نتیجه روشن سازی واژن خواهد بود. در روش روشن سازی با لیزر به دلیل استفاده از کرم‌های بی حسی موضعی، تجربه دردناکی را نخواهید داشت.

روشن سازی واژن با لیزر

هزینه لیزر برای روشن کردن واژن در اصفهان

در شهر اصفهان پزشکان و کلینیک‌های بسیاری با داشتن دستگاه‌های لیزر اقدام به انجام اعمال زیبایی مانند روشن‌سازی واژن خواهند نمود. شاید پس از مراجعه به یک کلینیک معتبر در اصفهان برای انجام روشن سازی واژن با لیزر با قیمتی مواجه شوید که به نظر رقم بالایی باشد. آنچه مشخص است متفاوت بودن قیمت و هزینه روشن سازی لیزر و ثابت نبودن آن در زمان‌های متفاوت است. به دلیل تورم، مشکلات اقتصادی و نوسانات ارز و اینکه از چه دستگاهی برای لیزر استفاده می شود، قیمت لیزر واژن در اصفهان متفاوت خواهد بود. آنچه مسلم است این است که با توجه به قطعی بودن روشن سازی واژن نسبت به روشهای دیگر هزینه پرداختی شما بابت این عمل به صرفه خواهد بود. استفاده از کرم‌های شیمایی، داروها و ویتامین‌های خوراکی، مواد سنتی برای استعمال و ... در طولانی مدت ممکن است هزینه ای چند برابر جلسات لیزر بر شما تحمیل کند.
برای انجام روشن سازی واژن با لیزر با مقایسه هزینه ها و کیفیت کار انجام شده یک کلینیک مطمئن در اصفهان را انتخاب کنید و با آسودگی خاطر جلسات زیبایی خود را به پایان برسانید.

نوشتن دیدگاه