اصفهان، شمس ابادی، چهاراه قصر، ساختمان رودكی، طبقه 3، مطب دكتر مقاره عابد
رفع چروک ناحیه تناسلی زنان

امروزه از آنجایی که زیبایی امر مهمی به شمار می رود، رفع چروک ناحیه تناسلی زنان هم امر مهمی به شمار می رود.  از جمله زیبایی هایی که هر خانمی باید به آن توجه زیادی داشته باشد، همین امر است.  از مهمترین دلایلی که موجب می شود ناحیه تناسلی زنان دچار چروک های زیادی شود می توان به سبک زندگی و سن اشاره کرد. البته ژنتیک هم در این امر نقش مهم را ایفا می کند. یکی از پزشکان مشهور دنیا به نام لینت جی بیان داشته است که برای رفع چروک ناحیه تناسلی زنان هر لوسیون و یا ترکیبی را نباید مورد استفاده قرار دهید، چرا که این امر بسیار طبیعی می باشد و در بسیاری از افراد این مشکل وجود دارد.
بسیاری از کسانی که به دنبال رفع چروک ناحیه تناسلی زنان می باشند، که شاید این امر غیر طبیعی باشد، ولی باید بدانید که این امر بسیار طبیعی است و بلکه نشانه سلامت ناحیه تناسلی زنان به شمار می رود. هر فردی ناحیه تناسلی اش با دیگر فرد متفاوت است و این مسئله به ژنتیک افراد باز می گردد. اگر شما از بعد از مدتی احساس کردی که واژن تان چروکیده شده است و دیگر زیبایی خود را ندارد باید برای رفع چروک ناحیه تناسلی زنان روش هایی را که بیشتر پزشکان قبول دارند را دنباله روی کنید که آنها را در ادامه معرفی می کنیم.

رفع چروک ناحیه تناسلی زنان

درمان چروک واژن

همانطوری که بیان نمودیم و می دانید برای درمان چروک واژن روش های متعددی وجود دارد و هر یک از این روش ها ویژگی های خاصی دارند، که پزشکان نسبت به علم پزشکی که دارند از آنها استفاده می کنند، ولی به طور کلی برای اینکه چروک های ناحیه تناسلی شما کاهش پیدا کند برخی توصیه ها را به شما اعلام می دارند که آنها عبارت هستند از :

وزن مناسب بهترین روش درمان چروک واژن

اینکه شما وزن مناسبی داشته باشید امر بسیار مهمی می باشد، در واقع اگر شما از آن دسته خانم هایی به شمار می روید که بی اندازه لاغر می باشند، باید بدانید زمانی که سن شما بالاتر می رود ناحیه تناسلی تان هم به همین اندازه صورت تان چروکیده می شود و لاغر به نظر می رسد. برخی از خانم ها هستند که با سن کم پیر به نظر می رسند، چرا که چربی روی صورت آنها کمتر است، بر این اساس شما باید وزن خود را متناسب نگه دارید و این یکی از راهکارها و توصیه های پزشکان برای رفع چروک ناحیه تناسلی زنان به شمار می رود.

کاهش رابطه جنسی از عوامل دخیل در چروک ناحیه تناسلی زنان

یکی از مهمترین توصیه هایی که بیشتر پزشکان برای رفع چروک ناحیه تناسلی زنان بیان می کنند و به نظر بسیار جدی می رسد، این است که خانم ها نباید رابطه جنسی خود را کاهش دهند. برخی از خانم ها زمانی که رابطه جنسی خود را کاهش می دهند، گردش خون در ناحیه تناسلی شان بسیار کمتر می شود و به همین دلیل است که زیبایی خود را به طور کلی از دست می دهد. اگر شما نگران بارداری خود نمی باشید، باید بدانید که مایع منی اثرات ضد پیری دارد.

درمان چروک واژن

استفاده کردن از پاک کننده های ملایم برای پیشگیری از چروک ناحیه تناسلی زنان

پاک کننده های بسیاری برای رفع چروک ناحیه تناسلی زنان وجود دارد که پزشک به شما آنها را معرفی می کند و شما می توانید از آنها استفاده کنید. پزشک با توجه به اینکه برخی از پاک کننده ها خاصیت ملتهب کردن ناحیه تناسلی را دارند، آنها را به شما توصیه نمی کند و توصیه پزشک بیشتر بر این موضوع است که شما باید از پاک کننده های ملایم استفاده کنید.

کاهش مدت دوچرخه سواری برای درمان چروک واژن

از دیگر توصیه هایی که پزشک برای رفع چروک ناحیه تناسلی زنان بیان خواهید کرد و به بیشتر بیماران خود این مورد را پیشنهاد می دهد، این است که دوچرخه سواری خود را کمتر کنند. اگر دوچرخه سواری خانم ها در مدت زمان بسیار طولانی باشد، امکان دارد که در ناحیه تناسلی آنها کشش به وجود آورد و به همین دلیل چین و چروک هایی را که در ناحیه تناسلی به وجود می آید را بیشتر کند. بنابراین بهتر است مدت زمانی که خانم ها دوچرخه سواری می کنند را تا حدودی کاهش دهد.