جوان‌سازی و سفت کردن واژن با لیزر مونالیزا تاچ

طبق گفته های خانم دکتر مقاره عابد بهترین متخصص زنان در اصفهان مونالیزا تاچ از یک سیستم لیزری کسری بدون نیاز به جراحی، بسیار مشابه درمان‌های لیزری‌ای که مدت‌ها است برای جوان‌سازی صورت مورداستفاده قرار می‌گیرند، استفاده می‌کند. لیزر مونالیزا تاچ از طریق تقسیم نوری یک پرتو لیزر به یک سری از نقاط بسیار کوچک که بر روی دیواره‌ی درونی واژن نشانه گرفته‌شده‌اند، کار می‌کند. لیزر به مدت کمتر از یک‌دهم ثانیه پالس می‌کند و در این مدت تراکم لیزر توسط یک کامپیوتر به‌دقت و به‌گونه‌ای که با ویژگی‌های دیواره رحم مطابقت داشته باشد، تغییر داده می‌شود.
طبق صحبت های بهترین متخصص زنان در اصفهان لیزر، در نقطه تماس، یک ناحیه بسیار کوچک از بافت را از بین می‌برد. این عمل یک حفره بسیار ریز به قطر یک تار موی انسان ایجاد می‌کند. در خلال پروسه، بدن سلول‌ها را تحریک می‌کند تا در محل لیزر شده و گوشتی که اطراف آن قرار دارد، بافت سالم و تازه بسازند. این پروسه از روشی مشابه روش جوان‌سازی صورت استفاده می‌کند. لیزر همچنین ناحیه بین نقاطی که روی آن‌ها اعمال می‌شود را داغ کرده و سلول‌های تخصصی ساخت الاستین و کلاژن، که مبنای بافت سالم هستند، را تحریک می‌کند.
جراحی واژن با استفاده از مونالیزا،با حداقل برش، بافت سالم، الاستیک و جوان‌سازی شده‌ای بر جای می‌گذارد. رنگ بهتر بافت و جریان خون بهبودیافته، درد را کاهش داده، عملکرد جنسی و ادراری را بهبود بخشیده و می‌تواند رضایتمندی جنسی را افزایش دهد.
طراحی سایت
طراحی و برنامه نویسی توسط دپارتمان انفورماتیک شرکت بین المللی رکسان