زیبا سازی و جوان سازی واژن

در روابط جنسی زوجین معمولا زیبایی واژن اهمیت خاصی دارد وقتی سن بالا میره تمام بدن شروع میکنه به پیر شدن و پوست بدن چروک میشه واژن نیز از این موضوع مستثنا نیست.
جدیداً از روشهاى لیزرى نوینى براى  درمان  مشکلات مذکور در ناحیه ولو و واژن استفاده میشود ، که روشی امن و غیر تهاجمی است ،و منجر به بازسازی مخاط واژن به طور سرپایی می شود. در این روش نتایج بسیار عالی بوده و بانوان به فاصله یک ماه بعد از یک جلسه درمان، به میزان زیادی آرامش و رضایت را به دست خواهند آورد،البته برای تکمیل دوره درمانی نیاز به ۳ جسه با فواصل یک ماه است. این وسیله بافت مخاطی ناحیه تناسلی را به حالت قبل باز می گرداند.
آیا انجام لیزر نیاز به بی هوشی دارد؟
روش  تنگ کردن واژن  با لیزرهاى نوین ،روشى موثر و منحصر بفرد است که مشکلات ناشى از جراحى را ندارد و نتایج مطلوبى بدنبال دارد . این لیزر،بسیار ایمن می باشد و عارضه ای در پی نداشته و روشی غیر تهاجمی است و فقط بر روی پوشش سطحی ناحیه اثر کرده و به بافتهای زیرین آسیبی نمی رساند.این لیزر در ناحیه داخل واژن بدون درد بوده و در قسمت خارجی ناحیه تناسلی با مصرف ژل بی حس کننده به راحتی قابل تحمل می باشد. و مدت جلسه درمانی نیز کوتاه می باشد.
معاینه قبل از لیزر واژن در اصفهان:
– بیمار قبل از انجام لیزر نیاز به معاینه توسط بهترین متخصص زنان در اصفهان دارد و در صورت وجود عفونت حتما باید ابتدا درمان کامل شود ، و سپس برای لیزر اقدام نماید. همچنین باید قبل از لیزر ، نمونه پاپ اسمیر تهیه شود.
بهترین سن برای لیزر چقدر است؟
بهترین سن انجام لیزر واژن سنین بین ٣٠ تا ۵۵ است .
میزان درد لیزر چقدر است؟
لیزر واژن در اصفهان معمولا به عنوان یک کار بدون درد مطرح است ، ولى در افراد خیلی حساس ممکن است احساس ناخوشایند مبهمی داشته باشند ، و این درد مبهم قابل مقایسه با درد پس از جراحى نیست .
این لیزر ویژه ، پوشش سطحی و بافت همبند را تحریک کرده و با افزایش ضخامت و مایع بافتی و بافت زمینه ای در آنها ، زیبا سازی دستگاه تناسلی در اصفهان را موجب می شود.و بدین ترتیب تغییرات ظاهری و تونیسیته و کشش بافتی و سفتی آن را اصلاح می کند.  محیط واژن به حالت اسیدی نرمال برگشته و در نتیجه از رشد میکروبهای بیماریزا جلوگیری می کند. در واقع این لیزر فیبروبلاستها را از نظر متابولیک فعال کرده و سنتز کلاژن را موجب شده و ترکیب بافت زمینه ای را اصلاح می کند که شامل فیبر کلاژن مواد زمینه و آب کافی شود.و در نتیجه عملکرد مخاط دوباره مانند زمان قبل از یائسگی ،نرمال می شود.
طراحی سایت
طراحی و برنامه نویسی توسط دپارتمان انفورماتیک شرکت بین المللی رکسان