زيبا سازي دستگاه تناسلي در اصفهان

زيباسازي دستگاه تناسلي در اصفهان
به عمل زیبایی واژن یا آلت تناسلی زنان، عمل لابیا پلاستی  می گوید که در آن لب های داخلی و یا لب های خارجی را کوچکتر و قرینه سازی می کنند و این عمل سبب رفع مشکلات ظاهری واژن و عملکرد در فرد می گردد .
اما عمل تنگ کردن واژن یا پرینورافی یک نوع عمل جراحی ترمیمی و زیبائی واژن محسوب شده که هدف آن کاهش سایز واژن می باشد. عمل لابیاپلاستی نیز در جهت تکمیل عمل زیبایی قسمت خارجی واژن انجام می شود. جهت انجام این عمل و حصول بهترین نتیجه را با انتخاب بهترین متخصص زنان در اصفهان شاهد باشید.

زیبا سازی دستگاه تناسلی در اصفهان:
بسیاری از خانم ها با افزایش سن و یا پس از بارداری و زایمان و یا تغییرات وزن و یا حتی افراد زایمان نکرده ( بدلایل ژنتیکی دارای شلی بافت های پرینه ) دچار بزرگ شدگی لبیاماژوراومینورا ( لب های خارجی و داخل ) می شوند. با افزایش وزن در خانمها تجمع چربی در ناحیه عانه اتفاق می افتد که در هنگام پوشیدن لباسهای تنگ احساس نارضایتی را در فرد ایجاد می کند. این جراحی بصورت سر پائی و بدون بیهوشی انجام می شود. و حدود یک ساعت بطول می انجامد و پس از ۲-۳ روز استراحت فرد می تواند  به زندگی روزمره خود برگشته و به کارهای خود بپردازد .

لیزر لیپولیزر- لیپوساکشن ناحیه واژن یا آلت تناسلی:
در افرادی که تجمع چربی درناحیه عانه دارند، چربی توسط کانولا به روش لیپوساکشن ویا لیپولیزر خارج می شود.

تزریق چربی در ناحیه تناسلی :
در این روش در افرادی که در سنین بالاتر دچار ازدست رفتن چربی در ناحیه لب های خارجی شده اند چربی تزریق می شود. این چربی از ناحیه شکم ویا پهلو ها کشیده می شود .

عوارض وخطرات عمل جوان سازی واژن و آلت تناسلی زنان :
عمل زیبا سازی واژن اگر توسط بهترین متخصص زنان در اصفهان که دراین امر مهارت وتجربه کافی را دارد انجام شود، خطرات بیهوشی را بدنبال نخواهد داشت. عوارض اینگونه اعمال مانند هر عمل جراحی دیگر شامل: تورم، درد، کبودی، خونریزی، عفونت، و دیر جوش خوردن زخم است که بهترین متخصص زنا در اصفهان برای جلو گیری از ایجاد اینگونه عوارض تدابیری را قبل و بعد از عمل برای بیمار در نظر می گیرد مانند مصرف آنتی بیوتیک، مسکن ها و پیگیری بعد از عمل . این عمل تحت بی هوشی سبک عمومی یا بی حسی موضعی قابل انجام بوده طول عمل حدود نیم تا یک ساعت می باشد. در برخی موارد افرادی که دچار افتادگی رحم و مثانه هم هستند انجام آنها با هم در یک جلسه امکان پذیر می باشد. بهبودی پس از عمل سریع بوده و تمامی بیماران 3 روز پس از عمل می توانند کار و فعالیت های عادی خود (به جز نزدیکی) را از سر بگیرند. انجام مقاربت جنسی خدود 27 روز پس از عمل توصیه می شود. درد پس از عمل بسیار مختصر بوده و با مصرف مسکن های تجویزی کاملا قابل کنترل می باشد.
طراحی سایت
طراحی و برنامه نویسی توسط دپارتمان انفورماتیک شرکت بین المللی رکسان