ليزر واژن در اصفهان

ليزر واژن در اصفهان
بدن انسان در اثر عوامل مختلف از جمله: افزایش سن، کاهش تولید کلاژن و پیر شدن سلول هاى فیبروبلاست، دچار تغییراتی میگردد؛ بعضی از این تغییرات ممکن است برای شخص خوشایند نباشند.
گشادی و شل شدگی بافت واژن نیز از جمله علایم و نشانه های ناخوشایند دستگاه باروری بانوان می باشد. بدترین حالت وقتی است که این گشاد شدن واژن و شل شدگی بافت واژن با بی اختیاری ادرار، افتادگی رحم و یا افتادگی مثانه توام شود.
در دهه چهارم عمر (30-40 سالگی) همزمان با کاهش تولید و یا کمتر شدن اثر هورمونهاى استروژن و پروژسترون، تونسیته و کشش بافت هاى داخلى وخارجى تناسلى کم شده و شروع شل شدگى واژن و کاهش حجم در لبه هاى خارجى تناسلى خواهد بود. جالب است بدانید که شل شدگى واژن حتی در بانوانى که زایمان طبیعی را هم تجربه نکرده اند و یا حتى بانوانى که بارورى نداشته اند هم اتفاق مى افتد. همین مسئله شل شدگى واژن در زندگى زناشویی بسیارى از بانوان ایجاد اختلال کرده و بطور غیر مستقیم ریشه انبوهى از مشکلات اجتماعى و خانوادگى مى باشد.
در مطالعات انجام شده 50% خانم هاى سنین پس از یائسگى، دچار سوزش و خشکى واژن، عفونت هاى ادرارى و درد در هنگام نزدیکى هستند. لیزر واژن در اصفهان این روش می تواند خارش و سوزش ناحیه واژن را که ناشى از خشکى آن است برطرف کند. در سال های اخیر، زیباسازی دستگاه تناسلی در اصفهان به ویژه لابیاپلاستی و واژینوپلاستی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. تاکنون همیشه از جراحى پلاستیک جهت ترمیم  تغییرات ظاهرى ناحیه ولو و واژن که در اثر عوامل ارثی - بارداری یا ناشی از افزایش سن می باشد، استفاده میشد.
جوان سازی و زیبا سازی دستگاه تناسلی روشی مشخص در رشته نوپای زیباسازی دستگاه تناسلی است. جدیداً از روش هاى لیزرى نوینى براى درمان مشکلات مذکور در ناحیه ولو و واژن استفاده می شود که روشی امن و غیر تهاجمی است و منجر به بازسازی مخاط واژن به طور سرپایی میشود. در روش لیزری نتایج بسیار عالی بوده و بانوان به فاصله یک ماه بعد از یک جلسه درمان، میزان زیادی آرامش و رضایت را به دست خواهند آورد، البته برای تکمیل دوره درمانی نیاز به 3 جلسه با فواصل یک ماه است. این عمل بافت مخاطی ناحیه تناسلی را به حالت قبل از یائسگی باز می گرداند.
طراحی سایت
طراحی و برنامه نویسی توسط دپارتمان انفورماتیک شرکت بین المللی رکسان