اصفهان، شمس ابادی، چهاراه قصر، ساختمان رودكی، طبقه 3، مطب دكتر مقاره عابد
نحوه انجام عمل لابیاپلاستی

با انجام عمل لابیاپلاستی می توان سایز و حجم لابیا را کاهش داد و شکل زیبایی را برای آن ترسیم کرد. این عمل به دلیل سهولت در انجام، هیچ محدودیتی برای بانوان ندارد و خانم ها در هر سن و در هر شرایطی می‌ توانند به راحتی این عمل جراحی را انجام دهند. تمام بانوانی که از فرم و شکل لابیا خود ناراضی هستند می‌ توانند به راحتی طی یک جلسه کوتاه مدت و سرپایی توسط پزشک متخصص عمل لابیاپلاستی را انجام داده و لابیا را متقارن، کوچک و زیبا نمایند. بهترین جراح لابیاپلاستی در اصفهان را در این مقاله به شما معرفی می کنیم. اگر نمی دانید که لابیاپلاستی چیست و نحوه انجام عمل لابیاپلاستی چگونه است، این مطلب را از دست ندهید.
ما در این مقاله تصمیم گرفته ایم که به منظور ارائه اطلاعات بیشتر به شما مشتریان و بیماران عزیز، نحوه انجام عمل لابیاپلاستی را به صورت تخصصی برای شما تشریح کنیم. اگر شما هم تمایل دارید که در مورد چگونگی انجام این عمل اطلاعات داشته باشید این مقاله را از دست ندهید و تا انتها با ما همراه بمانید. توجه داشته باشید که عمل لابیاپلاستی در اصفهان باید توسط یک دکتر حرفه ای انجام شود. 

چگونگی انجام عمل لابیاپلاستی

چگونگی انجام عمل لابیاپلاستی

قبل از ورود همه جانبه لیزر به خدمات درمانی و به کلینیک های زیبایی، انجام عمل لابیاپلاستی با استفاده از تیغ و کوتر انجام می‌ شده است. اما امروزه به دلیل وجود فناوری لیزر و بهره مندی کلینیک ها از تجهیزات به روز جهانی این عمل با استفاده از لیزر انجام می شود‌. در واقع پزشک معالج برای کوچک‌ کردن و متقارن سازی لابیا قسمت های اضافی آن را به وسیله برش لیزری برمی دارد.
دقت عمل و سهولت کار با لیزر بسیار عالی بوده و به همین جهت نیز پزشک معالج در کوتاه‌ مدت و بدون هیچگونه خطایی این عمل را برای بیمار انجام می دهد. در واقع هنگامی که قسمت اضافی لابیا برداشته شد، پزشک قسمت‌ هایی که برش خورده اند را بخیه می‌ زند. البته تعداد بخیه ها برای برش لیزری صرفا محدود به چند عدد بخیه می‌ شود و این بخیه ها به صورت کاملا تخصصی و تمیز توسط پزشک در قسمت لیزر شده، زده می شوند.
کیفیت نهایی کار نیز بستگی به تخصص و تبحر و همچنین تجربه پزشک معالج شما دارد. البته در بسیاری از مواقع بخیه های زده شده نیاز به کشیدن ندارند و خودشان در موعد مقرر جذب می‌ شوند، و یا خود به خود از بافت لابیا جدا می‌ شوند. به همین جهت نیز شما دیگر نیازی به مراجعه مجدد به پزشک برای کشیدن بخیه ها نخواهید داشت. قبل از انجام عمل لابیاپلاستی درباره باز شدن بخیه لابیاپلاستی اطلاعات کسب کنید تا بتوانید پس از عمل نکات مراقبتی را رعایت کنید. ما در ادامه علاوه بر تشریح بیشتر عمل لابیاپلاستی به دوران نقاهت و مراقبت های بعد از عمل نیز پرداخته ایم.

عمل لابیاپلاستی چگونه انجام می شود؟

عمل لابیاپلاستی چگونه انجام می شود؟

همانطور که گفته ایم عمل لابیاپلاستی هم با کمک لیزر و هم با کمک تیغ قابل انجام است. این جراحی به صورت بی حسی موضعی انجام می شود و برای انجام آن نیازی به بیهوشی نیست. در واقع این جراحی جزو جراحی های سرپایی شناخته می شود و نیازی نیست که بیمار در بیمارستان بستری شود. شما می توانید جراحی لابیاپلاستی را به همراه دیگر خدمات زیبایی زنان همچون روشن سازی واژن، تنگ کردن واژن یا جراحی کلیتوریس انجام دهید. تزریق ژل به لابیا واژن اصفهان در کلینیک دکتر مقاره انجام می شود.
پس از انجام جراحی و مراجعه به منزل شما می بایست از مسکن های درد که پزشک برای شما تجویز کرده است استفاده کنید. علاوه بر آن استراحت مطلق تا حدود ۲ روز و اجتناب از رفتن به سر کار تا حدود ۵ روز برای شما الزامی است. ممکن است در روزهای اولیه شاهد تورم بافت واژن باشید اما این تورم به خودی خود و پس از چند روز به صورت کامل از بین خواهد رفت. مراقبت های بعد از عمل لابیاپلاستی برای جلوگیری از ایجاد عفونت برای شما لازم و ضروری است.
بهتر است که در این زمینه دقیقا مطابق با توصیه پزشک خود عمل کنید و از انجام درمان‌های سرخود برای بهبود زخم جلوگیری به عمل آورید. در واقع پس از انجام این جراحی پزشک به شما توصیه خواهد کرد که تا مدت زمان مقرر از رابطه جنسی نیز پرهیز کنید. علاوه بر آن تا حدود دو الی سه هفته دوچرخه‌ سواری یا سوارکاری نیز برای شما ممنوع است.
در نهایت پس از اتمام دوره نقاهت، شما شاهد زیبایی و قرینگی کامل لابیا و بافت واژن خود خواهید بود. این جراحی کاملا برگشت ناپذیر بوده و جزو عمل‌ های زیبایی غیر تهاجمی و بدون عارضه است. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی انجام این عمل یا در مورد هزینه‌ های آن از طریق لینک های ارتباطی موجود در این وب سایت دکتر مقاره با ما در تماس باشید تا راهنمایی های کامل و تکمیلی را برای شما ارائه کنیم. هزینه جراحی و عمل لابیاپلاستی را در این مقاله مشاهده کنید. 

نوشتن دیدگاه